Povezane vesti

Nataša emotivnim govorom o deci bez roditeljskog staranja raznežila sve, a evo kako je reagovala na pitanje o Luki! (VIDEO)

Nataša emotivnim govorom o deci bez roditeljskog staranja raznežila sve, a evo kako je reagovala na pitanje o Luki! (VIDEO)

Telegraf 26.06.2018
- Pomešane su mi emocije, ne mogu da kažem da sam srećna, a ne mogu da kažem ni da sam tužna. Kao u viru svojih emocija sam - rekla je Nataša. Pevačica Nataša Bekvalac nakon višemesečne pauze zbog nasilja koje je pretrpela od svog supruga Luke… »
Evo kako je Seka prokomentarisala Natašin povratak na scenu, nakon porodične drame (video)

Evo kako je Seka prokomentarisala Natašin povratak na scenu, nakon porodične drame (video)

Telegraf 26.06.2018
Nataša je posle višemesečne pauze ponovo počela da nastupa, a koleginica joj je odmah uputila reči podrške. Pevačica Nataša Bekvalac početkom godine na svet je donela devojčicu Katju, a ubrzo nakon toga doživela je fizičko nasilje od svog… »
Aleksandra Prijović prvi put u javnosti nakon udaje za Filipa, sa Natašom Bekvalac posetila Dečije selo! (foto) (VIDEO)

Aleksandra Prijović prvi put u javnosti nakon udaje za Filipa, sa Natašom Bekvalac posetila Dečije selo! (foto) (VIDEO)

Telegraf 26.06.2018
Mališani su bili oduševljeni kada su se pevačice pojavile sa poklonima, pa su im odmah poleteli u zagrljaj. Pevačice Natasa Bekvalac i Aleksandra Prijović danas su posetile Dečije selo u Sremskoj Kamenici kako bi se družile sa mališanima, kojima… »

Vesti dana »