Povezane vesti

Nataša Bekvalac prvi put o svemu što joj se dešavalo: Verovatno je ovo bilo najbolje za mene!

Nataša Bekvalac prvi put o svemu što joj se dešavalo: Verovatno je ovo bilo najbolje za mene!

Svet plus 27.06.2018
Nataša Bekvalac je nastavila sa svojim poslovnim obavezama i krenula dalje, a kako kaže trudi se da ne gleda u prošlost. Čekajući razvod i suđenje s bivšim suprugom Lukom Lazukićem, pevačica se vratila svojim radnim navikama i borbi za opstanak… »
Nataša Bekvalac dala intervjuu i prvi put progovorila o životu posle Luke

Nataša Bekvalac dala intervjuu i prvi put progovorila o životu posle Luke

Tračara 27.06.2018
Čekajući da se ozvaniči razvod sa Lukom Lazukićem, koga je optužila da ju je brutalno pretukao u stanu na Dedinju, Nataša Bekvalac se vratila svom poslu, te je nedavno dala i svoj prvi intervjuu nakon traumatičnog događaja. Pevačica je iznela… »
Prvi intervju Nataše Bekvalac posle nasilja u porodici: Povredi me svako sećanje na Luku

Prvi intervju Nataše Bekvalac posle nasilja u porodici: Povredi me svako sećanje na Luku

Kurir 27.06.2018
Stvari se uvek dešavaju onako kako treba da se dese. Verovatno je sve što se događa najbolje za mene, kaže pevačica. Nataša Bekvalac konačno se trgla i hrabro nastavila da punim plućima živi život, za koji je do pre samo tri meseca mislila da… »
Nataša Bekvalac: Pitate me ono što će me povrediti

Nataša Bekvalac: Pitate me ono što će me povrediti

Mondo 27.06.2018
Pevačica se oglasila prvi put nakon skandala sa mužem Lukom Lazukićem. Nataša Bekvalac je trenutno u procesu razvoda i suđenja sa suprugom Lukom Lazukićem, kojeg je optužila da ju je brutalno pretukao u njenom stanju na Dedinju, nedugo nakon što… »
"Sve ovo je verovatno najbolje za mene": Nataša Bekvalac prvi put otvoreno o paklu u kom se našla zbog Luke (video)

"Sve ovo je verovatno najbolje za mene": Nataša Bekvalac prvi put otvoreno o paklu u kom se našla zbog Luke (video)

Blic 27.06.2018
Nakon svega što je preživela, pevačica Nataša Bekvalac je sa osmehom posetila decu bez roditelja i ceo dan provela sa njima. Kako je naglasila, deca leče sve rane, a mesta za ljubav još ima. Kada su mališani ugledali Natašu Bekvalac na vratima… »

Vesti dana »