Povezane vesti

Maradoni prvu pomoć ukazali ruski političari (video, foto)

Maradoni prvu pomoć ukazali ruski političari (video, foto)

Sputnik 27.06.2018
Jedan od najboljih fudbalera svih vremena Dijego Armando Maradona pušten je iz bolnice i oseća se dobro, nakon što mu je pozlilo posle dramatične pobede Argentine nad Nigerijom (2:1) za plasman u osminu finala Mundijala u Rusiji. Njemu je ukazana… »
Maradona pušten iz bolnice nakon kolabiranja! Legenda svetskog fudbala se dobro oseća! (foto)

Maradona pušten iz bolnice nakon kolabiranja! Legenda svetskog fudbala se dobro oseća! (foto)

Telegraf 27.06.2018
Dijego Maradona se oporavio od šoka nakon pobede Argentine nad Nigerijom. Jedan od najboljih fudbalera svih vremena, Dijego Armando Maradona, pušten je iz bolnice i oseća se dobro, nakon što mu je pozlilo posle dramatične pobede njegove Argentine nad… »
Oglasio se Maradona: Boleo me je vrat, dobro sam

Oglasio se Maradona: Boleo me je vrat, dobro sam

Hot sport 27.06.2018
Legendarni argentinski fudbaler Dijego Maradona rekao je da je „dobro“, nakon što su ga pregledali lekari jer mu je pozlilo tokom utakmice Argentine i Nigerije na Svetskom prvenstvu. Kako je danas preneo Bi-Bi-Si (BBC), Maradona je rekao da ga… »
Šta je sa Maradonom? On kaže: "Ma, nije mi ništa"

Šta je sa Maradonom? On kaže: "Ma, nije mi ništa"

Mondo 27.06.2018
Legenda Argentine i jedan od najboljih igrača svih vremena završio je u bolnici posle plasmana svoje reprezentacije u osminu finala Svetskog prvenstva. Maradona: "Ma, samo me boli vrat, inače sam dobro". Foto: AP Photo/Petr David Josek Legendarni… »
Maradona pušten iz bolnice, pozlilo mu posle pobede Argentine

Maradona pušten iz bolnice, pozlilo mu posle pobede Argentine

Radio 021 27.06.2018
Jedan od najboljih fudbalera svih vremena Dijego Armando Maradona pušten je iz bolnice i oseća se dobro, nakon što mu je pozlilo posle dramatične pobede Argentine nad Nigerijom. Njemu je ukazana pomoć u jednoj bolnici u Sankt Peterburgu jer je posle… »
Maradona pušten iz bolnice, oseća se dobro

Maradona pušten iz bolnice, oseća se dobro

Politika 27.06.2018
SANKT PETERBURG- Jedan od najboljih fudbalera svih vremena Dijego Armando Maradona pušten je iz bolnice i oseća se dobro, nakon što mu je pozlilo posle dramatične pobede Argentine nad Nigerijom (2:1) za plasman u osminu finala Mundijala u Rusiji… »
Mesi: Bog nije dozvolio da ispadnemo

Mesi: Bog nije dozvolio da ispadnemo

Dnevnik 27.06.2018
SANKT PETERBURG: Najbolji argentinski fudbaler Lionel Mesi izjavio je da je bio ubeđen da će "gaučosi" pobediti Nigeriju i proći u nokaut fazu Svetskog prvenstva. Argentina je prošla među 16 najboljih na svetu golom u 86. minutu Markosa Roha za 2:1… »
Maradona: Nije droga, nisam bio u bolnici...

Maradona: Nije droga, nisam bio u bolnici...

N1 Info 27.06.2018
Legendarni fudbaler Dijego Maradona dobro se oseća dan nakon očiglednih zdravstvenih problema koje je imao posle meča između Argentine i Nigerije na stadionu "Krestovski" u Sankt Peterburgu. Ruski mediji su u ponedeljak uveče preneli da su doktori… »
Maradona: Dobro sam

Maradona: Dobro sam

Novi magazin 27.06.2018
Legendarni argentinski fudbaler Dijego Maradona rekao je da je dobro, nakon što su ga pregledali lekari jer mu je pozlilo tokom utakmice Argentine i Nigerije na Svetskom prvenstvu. Kako je danas preneo Bi-Bi-Si (BBC), Maradona je rekao da ga "mnogo boli… »
Maradona je dobro

Maradona je dobro

Vesti online 27.06.2018
Lekari su na stadionu stabilizovali zdravstveno stanje slavnog argentinskog fudbalera kome je zbog burnih emocija pozlilo posle utakmice Argentine i Nigerije. Argentina se na jedvite jade domogla osmine finala, ali su i njen plasman među 16 najboljih i… »
Maradona pušten iz bolnice, oseća se dobro

Maradona pušten iz bolnice, oseća se dobro

RTV 27.06.2018
SANKT PETERBURG - Jedan od najboljih fudbalera svih vremena Dijego Armando Maradona pušten je iz bolnice i oseća se dobro, nakon što mu je pozlilo posle dramatične pobede Argentine nad Nigerijom. Njemu je ukazana pomoć u jednoj bolnici u Sankt… »
Grupa D: Roho u 86. minutu za prolaz Argentine u osminu finala, Hrvatska prva

Grupa D: Roho u 86. minutu za prolaz Argentine u osminu finala, Hrvatska prva

Studio B 27.06.2018
Fudbaleri Argentine plasirali su se u osminu finala Svetskog prvenstva, pošto su danas u trećem kolu Grupe D pobedili Nigeriju sa 2:1, dok je Hrvatska istim rezultatom slavila protiv Islanda. Argentini je za plasman u osminu finala Mundijala bila… »

Vesti dana »