Povezane vesti
Vukosavljević: Građani zaslužuju izvinjenje zbog muzeja
N1 Info 28.06.2018
Ministar kulture i informisanja Vladan Vukosavljević izjavio je da je nedopustivo što je rekonstrukcija Narodnog muzeja trajala 15 godina i naglasio da građani Srbije zalužuju zbog toga izvinjenje. Izvor: Tanjug "Ne postoji opravdanje, mi sada možemo da… »
Vukosavljević: Građani zaslužuju izvinjenje zbog muzeja
Danas 28.06.2018
Građani Srbije zaslužuju izvinjenje zbog toga što je rekonstrukcija Narodnog muzeja trajala 15 godina, jer je to nedopustivo, rekao je ministar kulture i informisanja Vladan Vukosavljević. On je gostujući na TV Prva rekao da „Ne postoji opravdanje, mi… »
Vesti dana »
Vozač "opela" koji je udario starijeg muškarca osumnjičen za pokušaj ubistva: Oglasio se MUP o probijanju blokade kod Pravnog
Nova pre 10 minutajoš 40 povezanih
Pregovori sa MOL-om o Naftnoj industriji Srbije; Dogovor oko Rafinerije?
RTV pre 1 satjoš 34 povezane
Bela kuća: Kina i SAD kažu da Iran ne treba da ima nuklearno oružje i da Ormuski moreuz bude otvoren
Beta pre 1 satjoš 93 povezane
Ministarstvo poljoprivrede preduzelo mere povodom utvrđenog prisustva hepatitisa A u zamrznutom voću
Ekapija pre 1 satjoš 23 povezane
Poslanici nastavili sednicu o izmeni izbornih zakona: Ova novina izaziva najviše polemike (video)
Blic pre 40 minutajoš 25 povezanih


