Повезане вести
Геодетски завод изашао грађанима у сусрет: Упис у катастар са папирним документима све до краја 2020. године
Курир 28.06.2018
БЕОГРАД - Грађани и даље могу да за упис у катастар непокретности подносе старе уговоре и другу документацију у папирној форми, саопштио је Републички геодетски завод и то ће важити до краја 2020. године. У саопштењу поводом… »
Геодетски завод апеловао на грађане да не стварају гужве пред шалтерима
Радио 021 28.06.2018
Републички геодетски завод апеловао је на грађане да не стварају гужве пред шалтерима службе за катастар непокретности због увођења новог електронског система уписа од 1. јула, јер ће до краја 2020. моћи да подносе документа за… »
Катастар: Непотребне гужве, упис по старом закону до 2020.
Н1 Инфо 28.06.2018
Поводом гужви које су претходних дана настале пред шалтерима служби за катастар непокретности, Републички геодетски завод обавестио је грађане да и даље могу подносити старе уговоре и другу документацију потребну за упис у… »
Вести дана »
Троје активиста у Новом Саду задржано преко ноћи у полицији, терете се за непристојно понашање
Недељник пре 1 сатјош 18 повезаних
Шведски милијардер званично повукао понуду за Лукоил: Потез уследио после оптужби да има везе са Кремљом
Блиц пре 10 минутајош 14 повезаних






