Povezane vesti

Magična privlačnost helsinkija: Vest da se Putin i Tramp sastaju 16. jula odjeknula je kao bomba, a malo je poznato da su se…

Magična privlačnost helsinkija: Vest da se Putin i Tramp sastaju 16. jula odjeknula je kao bomba, a malo je poznato da su se…

Kurir 29.06.2018
Sastanak ruskog lidera Vladimira Putina i američkog predsednika Donalda Trampa biće održan 16. jula u Helsinkiju, potvrđeno je juče iz Bele kuće i Kremlja. Malo je, međutim, poznato da istorija sastajanja ruskih i američkih lidera u ovom gradu… »
Gorbačov: Putin i Tramp se sastaju na istom mestu gde sam ja pregovarao sa Bušom! Ako urade jednu stvar, susret će biti…

Gorbačov: Putin i Tramp se sastaju na istom mestu gde sam ja pregovarao sa Bušom! Ako urade jednu stvar, susret će biti…

Kurir 29.06.2018
Bivši sovjetski lider Mihail Gorbačov smatra da bi predstojeći sastanak predsednika SAD i Rusije mogao postati istorijski događaj. Gorbačov je rekao da bi, ukoliko Vladimir Putin i Donald Tramp načine korake ka saradnji, njihov susret bi mogao… »
Gorbačov: Sastanak Putin - Trump mogao bi postati historijski

Gorbačov: Sastanak Putin - Trump mogao bi postati historijski

Al Jazeera 29.06.2018
Kremlj i Bijela kuća ranije potvrdili kako će se predsjednici SAD-a i Rusije sastati 16. jula u Helsinkiju. Bivši sovjetski lider Mihail Gorbačov smatra kako bi predstojeći sastanak predsjednika Sjedinjenih Američkih Država i Rusije mogao postati… »

Vesti dana »