Povezane vesti
Priština: ZSO će biti formirana po kosovskom ustavu
Dnevnik 29.06.2018
PRIŠTINA: Zajednica srpskih opština (ZSO) na Kosovu i Metohiji biće formirana prema kosovskom ustavu i neće imati izvršnu moć, stav je Brisela koji je tokom poslednje runde dijaloga na tehničkom niivou saopšten prištinskoj delegaciji, piše prištinska… »
Koha: EU potvrdila - ZSO u skladu sa Ustavom Kosova
N1 Info 29.06.2018
Na poslednjem sastanku u Briselu, predstavnici EU potvrdili su prištinskoj delegaciji da će Zajednica srpskih opština (ZSO) biti formirana u skladu sa Ustavom i zakonima Kosova i bez izvršnih ovlašćenja, piše Koha ditore. Kako je za dnevnik izjavila… »
Albanci tvrde da im EU potvrdila: Zajednica srpskih opština bez izvršnih ovlašćenja
Telegraf 29.06.2018
Evropski savet u zaključcima o formiranju ZSO ocenio da zajednica mora biti formirana na osnovu sporazuma iz Brisela. Na poslednjem sastanku u Briselu, predstavnici EU potvrdili su prištinskoj delegaciji da će Zajednica srpskih opština (ZSO) biti… »
Vesti dana »

Sančez pozvao na evropsko jedinstvo zbog ''neopravdanih'' carina SAD: "Hajde da iskoristimo tu snagu"
Blic pre 1 satjoš 5 povezanih

(Foto, video) blokade u Beogradu: Demonstranti bili ispred Pravnog fakulteta, Novopazovčani blokirali kružni tok, Novosađani prilaz Petrovaradinskoj tvrđavi
Blic pre 3 satajoš 1 povezana