Povezane vesti

Zaev na albanskom i makedonskom poziva građane Makedonije u NATO

Zaev na albanskom i makedonskom poziva građane Makedonije u NATO

RTV 29.06.2018
SKOPLJE - Makedonski premijer Zoran Zaev, preko društvenih mreža na makedonskom i albanskom jeziku, pozvao je građane da se izjasne za priključenje te države NATO. "Ja sam Makedonac i pozivam sve, Makedonce, Albance, Turke, Srbe, Vlase, Rome… »
Džaferi: Zaustaviti Ivanova da uzurpira svoja ovlašćenja

Džaferi: Zaustaviti Ivanova da uzurpira svoja ovlašćenja

Večernje novosti 29.06.2018
Predsednik makedonskog parlamenta Taljat Džaferi ocenio je poruku iz Brisela da će Makedonija dobiti pozivi za članstvo u NATO u julu, kao najvažniju vest u poslednje tri decenije od proglašenja nezavisnosti. SKOPLjE - Predsednik makedonskog… »
Zaev na albanskom i makedonskom pozvao građane da kažu "Da" NATO-u

Zaev na albanskom i makedonskom pozvao građane da kažu "Da" NATO-u

Vesti online 29.06.2018
Makedonski premijer Zoran Zaev, preko društvenih mreža na makedonskom i albanskom jeziku, pozvao je građane da se izjasne za priključenje te države NATO-u. - Ja sam Makedonac i pozivam sve, Makedonce, Albance, Turke, Srbe, Vlase, Rome, Bošnjake i… »
Džaferi: Zaustaviti Ivanova da uzurpira ovlašćenja

Džaferi: Zaustaviti Ivanova da uzurpira ovlašćenja

RTS 29.06.2018
Predsednik makedonskog parlamenta Taljat Džaferi ocenio je današnju poruku iz Brisela da će Makedonija dobiti poziv za članstvo u NATO-y tokom predstojećeg samita Alijanse u julu, kao najvažniju vest koju je, kako je rekao, ta država dobila u… »
Zaev na albanskom i makedonskom jeziku pozvao građane da kažu „Da“ NATO-u

Zaev na albanskom i makedonskom jeziku pozvao građane da kažu „Da“ NATO-u

Sputnik 29.06.2018
Makedonski premijer Zoran Zaev, preko društvenih mreža na makedonskom i albanskom jeziku, pozvao je građane da se izjasne za priključenje te države NATO-u. „Ja sam Makedonac i pozivam sve, Makedonce, Albance, Turke, Srbe, Vlase, Rome, Bošnjake i… »
Zaev na albanskom jeziku traži podršku građana za NATO

Zaev na albanskom jeziku traži podršku građana za NATO

Al Jazeera 29.06.2018
Makedonski premijer je u poruci na Twitteru pozvao sve građane Makedonije da podrže članstvo te zemlje u NATO-u. Makedonski premijer Zoran Zaev, preko društvenih mreža na makedonskom i albanskom jeziku, pozvao je građane da se izjasne za… »

Vesti dana »