Povezane vesti
U Omanu izmerena najviša noćna temperatura u istoriji
RTS 30.06.2018
U omanskom gradu Kurijatu nedavno je zabeležena najviša noćna temperatura u istoriji: 42,6 stepeni Celzijusa u plusu, prenosi „Si-En-En“. Taj podatak potiče od 26. juna, a pritom je reč o najnižoj temperaturi u periodu od 24 časa u Kurijatu… »
Najtoplija noć ikada, 42,6 stepeni
Radio 021 30.06.2018
U omanskom gradu Kurijatu nedavno je zabeležena najviša noćna temperatura u istoriji, kada je najniža temperatura bila 42,6 stepeni Celzijusa. Taj podatak potiče od 26. juna, a reč je o najnižoj temperaturi u toku 24 časa u Kurijatu koji ima… »
Vesti dana »

Studenti u blokadi novosadskog univerziteta pola sata posle ponoći blokirali zgradu Skupštine grada, zovu građane da im se pridruže (VIDEO, FOTO)
Danas pre 4 satijoš 4 povezane

VIDEO Haos ispred Skupštine Novog Sada: Policija pendrecima udara studente koji su blokirali zgradu
Nova pre 2 satajoš 3 povezane

"Policija nikada nije koristila nezakonita sredstva": Oglasio se Dačić: Mup ne poseduje ni "Vortex Ring Gun", ni "Vortex Cannon"
Blic pre 8 satijoš 2 povezane

Tužilaštvo formiralo predmet o slučaju "zvučni top": Ispituje masovni incident tokom protesta u Ulici kralja Milana
Blic pre 8 satijoš 2 povezane