Povezane vesti
Zločinac Haradinaj opet priziva zlo: U pregovore oko Kosova da se uključe Amerikanci
Srbija danas 30.06.2018
Nema obraza. Tzv. premijer lažne države Kosovo Ramuš Haradinaj smatra da jedino uključivanje Amerikanaca u dijalog Beograda i Prištine može da donese rezultat, prenosi RTK2. - Skeptičan sam da bi moglo doći do rezultata u ovom dijalogu, jer su tu isti… »
Haradinaj: Bez novih snaga u dijalogu Beograda i Prištine nema ni promena
Novi magazin 30.06.2018
Premijer Kosova Ramuš Haradinaj izjavio je danas da je skeptičan po pitanju rezulata dijaloga Beograda i Prištine i ocenio da do promena ne može doći ukoliko se u pregovore ne uključe nove snage. "Skeptičan sam da bi moglo da dođe do rezultata, jer u… »
Haradinaj: Rezultati u dijalogu mogući samo uz nove snage
N1 Info 30.06.2018
Premijer Kosova Ramuš Haradinaj izjavio je da je skeptičan po pitanju rezulata dijaloga Beograda i Prištine i ocenio da do promena ne može doći ukoliko se u pregovore ne uključe nove snage. "Skeptičan sam da bi moglo da dođe do rezultata, jer u dijalogu… »
Haradinaj: Potrebno uključiti "nove snage" u dijalog
RTS 30.06.2018
Kosovski premijer Ramuš Haradinaj smatra da jedino uključivanje Amerikanaca u dijalog Beograda i Prištine može da donese rezultat, prenosi RTK2. "Skeptičan sam da bi moglo doći do rezultata u ovom dijalogu, jer su tu isti ljudi, to su Mogerini i Angelina… »
Vesti dana »
Tramp: Na moj zahtev Rusija i Ukrajina prihvatile primirje od 9. do 11. maja
Politika pre 7 minutajoš 4 povezane
Novak Đoković o povredi posle poraza od Prižmića: „To je neka nova realnost sa kojom moram da se nosim“
Danas pre 7 satijoš 5 povezanih
Dan pobede i Dan Evrope – šta danas znače pad nacističke Nemačke 1945. i Šumanova deklaracija 1950.
RTS pre 12 minutajoš 2 povezane






