Povezane vesti

Domaćin na penale u četvrtfinale

Domaćin na penale u četvrtfinale

Politika 01.07.2018
Rusija – Španija 1:1 (1:1, 1:1), na penale 4:3. – Oba gola iz igre dali Rusi: najpre Ignaševič autogol, pa onda Dzjuba s bele tačke. – Akinfejev odbranio dva šuta s 11 metara, a De Heja nijedan. Rusija je u četvrtfinalu Svetskog prvenstva! Za… »
Mbape postao nova zvezda: Zasenio Ronalda i Mesija

Mbape postao nova zvezda: Zasenio Ronalda i Mesija

Večernje novosti 01.07.2018
Nemojte da me poredite sa Brazilcem Peleom, on je baš neka druga dimenzija - rekao je mladi francuski napadač. ISTOG dana kada su Kristijano Ronaldo i Lionel Mesi morali da spakuju kofere za povratak iz Rusije, fudbal je dobio novu zvezdu - Kilijana… »
Rusija u četvrtfinalu Svetskog prvenstva

Rusija u četvrtfinalu Svetskog prvenstva

Beta 01.07.2018
Fudbalska reprezentacija Rusije plasirala se u četvrtfinale Svetskog prvenstva, pošto je danas u osmini finala posle boljeg izvodjenja jedanaesteraca pobedila Španiju. Posle regularnog dela utakmice i produžetaka na stadionu Lužnjiki rezultat je bio… »
Katai opet zablistao

Katai opet zablistao

Vesti online 01.07.2018
Naš fudbaler s dva gola doneo preokret Čikagu protiv Njujorka u američkoj soker ligi. Dok se u Rusiji vode mundijalske bitke, a osmina finala je počela i tako što su dvostruki strelci u pobedama svojih reprezentacija bili Kilijan Mbape (Francuska) i… »
Mbapeov gest obišao planetu: Ne treba mi novac da bih igrao za reprezentaciju

Mbapeov gest obišao planetu: Ne treba mi novac da bih igrao za reprezentaciju

Večernje novosti 01.07.2018
Mladi francuski fudbaler je odlučio da sve ono što zaradi od Mundijala da u humanitarne svrhe. Nije mi potrebna plata da bih branio boje svoje zemlje – kaže Kilijan. Hvalospevi se nižu na račun Kilijana Mbapea (19). Mladi francuski fudbaler je… »
Kavani srušio evropske šampione: Urugvaj na Francusku u četvrtfinalu

Kavani srušio evropske šampione: Urugvaj na Francusku u četvrtfinalu

Večernje novosti 30.06.2018
Edinson dva puta zatresao mrežu Patrisija i obradovao Urugvajce. Posle Mesija i Ronaldo napustio takmičenje u Rusiji. Fudbalska reprezentacija Urugvaja plasirala se u četvrtfinale Svetskog prvenstva, pošto je večeras u Sočiju pobedila selekciju… »
SP: Urugvaj drugi četvrtfinalista

SP: Urugvaj drugi četvrtfinalista

Danas 30.06.2018
Reprezentacija Urugvaja je drugi učesnik četvrtfinala Svetskog prvenstva u fudbalu. Popularni „Urusi“ pobedili su sa 2:1 reprezentaciju Portugala i „zakazali“ duel sa Francuskom u narednoj fazi takmičenja. Pobedu timu koju sa klupe predvodi… »
Mbape ne leti posle sjajne partije: Prija poređenje sa Peleom, ali je on druga kategorija

Mbape ne leti posle sjajne partije: Prija poređenje sa Peleom, ali je on druga kategorija

Večernje novosti 30.06.2018
Veoma sam srećan. Laska što sam drugi tinejdžer koji je postigao dva gola na Mundijalu, ali je on na drugom nivou - jasan je Kilijan. Francuski fudbaler Kilijan Mbape postao je danas prvi tinejdžer nakon legendarnog Brazilca Pelea koji je postigao dva… »

Vesti dana »