Povezane vesti
Akcija u crnoj gori: Sedam čeških turista spašeno iz kanjona Nevidio
Blic 01.07.2018
Sedam turista iz Češke ostalo je sinoć oko 20.00 sati zaglavljeno u kanjonu Nevidio, a njima su u pomoć pritekli pripadnici Gorske službe spasavanja Crne Gore. Poziv za pomoć upućen je putem OKC 112 Direktorata za vanredne situacije MUP-a Crne Gore… »
CG: Sedmoro čeških turista spašeno u kanjonu Nevidio
Radio 021 01.07.2018
Sedam turista iz Češke ostalo je zaglavljeno u kanjonu Nevidio, a njima su u pomoć pritekli pripadnici Gorske službe spasavanja Crne Gore. Poziv za pomoć upućen je putem OKC 112 Direktorata za vanredne situacije MUP-a Crne Gore, prenosi RTCG. Podseća se… »
Vesti dana »
Posle četiri dana stigla struja i voda u sela oko Vladimiraca: "Bunari udaljeni par kilometara, neki su koristili otopljeni sneg"
N1 Info pre 52 minutajoš 18 povezanih
Uhapšeni vlasnici bara u Švajcarskoj u kojem je 40 ljudi poginulo u požaru
BBC News pre 2 satajoš 29 povezanih
Tramp podelio video tvrdeći da demonstranti kontrolišu Mašhad, Reza Pahlavi ga zamolio za pomoć
NIN pre 1 satjoš 26 povezanih
Ledeni dan u Srbiji: Vanredna situacija u devet opština, protest u Loznici zbog nestanka struje i vode
Newsmax Balkans pre 42 minutajoš 45 povezanih



