Повезане вести
"Хумани понедељак" на Штранду данас за малог Новосађанина Димитрија
Радио 021 01.07.2018
Деветогодишњи Димитрије Матић из Новог Сада оболео је од квадрипарезе, а после операције која ће ускоро бити обављена у Турској, очекује га шестомесечна рехабилизација у Србији. Новац који у понедељак, 2. јула буде прикупљен… »
"Хумани понедељак" на Штранду за лечење деветогодишњег дечака
Мој Нови Сад 01.07.2018
Деветогодишњи Димитрије Матић из Новог Сада оболео је од квадрипарезе, а после операције која ће ускоро бити обављена у Турској, очекује га шестомесечна рехабилизација у Србији. Новац који у оквиру акције "Хумани понедељак"… »
Помозимо Димитрију
НовиСад.цом 01.07.2018
Нови Сад – Сутра ће посетиоци Штранда имати прилику да помогну излечење нашем суграђанину Димитрију. Деветогодишњи Димитрије Матић оболео је од квадрипарезе. После оперативног захвата који ће ускоро бити обављен у Турској… »
Вести дана »
Временска прогноза: Данас и сутра до 23 степена, следеће недеље хладније са кишом на југу
Југмедиа пре 3 сатајош 27 повезаних
Србија после преокрета срушила Грузију: Омладинци се пласирали у другу фазу квалификација за Европско првенство
Вечерње новости пре 17 минутајош 26 повезаних






