Povezane vesti

Verstapen: Srećan sam zbog pobede

Verstapen: Srećan sam zbog pobede

Hot sport 01.07.2018
Vozač Red Bula Maks Verstapen rekao je da je zadovoljan što je pobedio u današnjoj trci Formule 1 za Veliku nagradu Austrije, na domaćoj stazi njegove ekipe. – Bilo je sjajno. Dobro sam čuvao gume, bilo je mnogo mehurova na gumama, ali uspeli smo… »
Ferštapen najbrži u Austriji

Ferštapen najbrži u Austriji

Večernje novosti 01.07.2018
Vozač Red Bula pobedio u trci za VN Austrije. On je do četvrtog trijumfa stigao zbog loše taktike Mercedesa. HOLANDSKI as Maks Ferštapen doneo je prvu pobedu Red bulu na njegovoj stazi "Red bul ring", gde je danas vožena VN Austrije za Šampionat… »
Pobeda Ferstapena i debakl Mercedesa

Pobeda Ferstapena i debakl Mercedesa

Mondo 01.07.2018
Dvadesetogodišnji holandski vozač trijumfovao je na trci za Veliku nagradu Austrije, ispred Raikonena i Fetela, dok su Hamilton i Botas morali da odustanu. Glavni adut Red Bula, Danijel Rikardo, nije u nedelju uspeo da završi trku, ali njegov hendikep… »
Verstapen srećan zbog pobede u Austriji

Verstapen srećan zbog pobede u Austriji

Beta 01.07.2018
Vozač Red Bula Maks Verstapen rekao je da je zadovoljan što je pobedio u današnjoj trci Formule 1 za Veliku nagradu Austrije, na domaćoj stazi njegove ekipe. "Bilo je sjajno. Dobro sam čuvao gume, bilo je mnogo mehurova na gumama, ali uspeli smo da… »
F1: Ferštapen pobedio u Austriji, Fetel opet lider

F1: Ferštapen pobedio u Austriji, Fetel opet lider

Dnevnik 01.07.2018
SPILBERG: Vozač Red Bula Holanđanin Maks Ferštapen pobedio je danas na trci za Veliku nagradu Austrije u Formuli 1. On je do četvrtog trijumfa u karijeri stigao sa četvrte startne pozicije, pre svega zbog loše taktike Mercedesa, pošto su odustali i… »
Najbrži u ‘Špilbergu’: Maks Verstapen pobednik trke za vn Austrije

Najbrži u ‘Špilbergu’: Maks Verstapen pobednik trke za vn Austrije

Hot sport 01.07.2018
Vozač Red Bula Maks Verstapen pobedio je danas u trci Formule 1 za Veliku nagradu Austrije. Verstapen je na stazi u ‘Špilbergu’ ostvario prvu pobedu u sezoni, a četvrtu u karijeri. Drugo mesto zauzeo je Kimi Raikonen iz Ferarija, a treći je bio… »
Ferštapen pobedio u trci za Veliku nagradu Austrije

Ferštapen pobedio u trci za Veliku nagradu Austrije

Sportski žurnal 01.07.2018
Ferštapen je na stazi u Špilbergu ostvario prvu pobedu u sezoni, a četvrtu u karijeri, on je pobedio rezultatom sat, 21 minut, 56,024 sekundi. Vozač Red Bula Maks Ferštapen pobedio je danas u trci Formule 1 za Veliku nagradu Austrije. Ferštapen je… »
Poredak vozača u trci za Veliku nagradu Austrije

Poredak vozača u trci za Veliku nagradu Austrije

Novi magazin 01.07.2018
Poredak vozača u današnjoj trci Formule 1 za Veliku nagradu Austrije: 1. Maks Verstapen (Red Bul) sat, 21 minut,56,024 sekundi 2. Kimi Raikonen (Ferari) + 1,504 3. Sebastijan Fetel (Ferari) + 3,181 4. Roman Grožan (Has) jedan krug 5. Kevin Magnusen… »

Vesti dana »