Povezane vesti
Koja su zanimanja najtraženija po okruzima u Srbiji
N1 Info 02.07.2018
Srednjoškolci, njih oko 3.500, obrazovaće se u sledećoj školskoj godini po dualnom modelu, a više od 600 kompanija u 52 grada ponudilo je stručnu praksu, saopštila je Privredna komora Srbije (PKS). "Upis u srednje škole obaviće se shodno potrebama… »
Beograd traži mesare, Vojvodina kuvare, a Zlatibor krojače
Novi magazin 02.07.2018
Srednjoškolci, njih oko 3.500, obrazovaće se u sledećoj školskoj godini po dualnom modelu, a više od 600 kompanija u 52 grada ponudilo je stručnu praksu, saopštila je danas Privredna komora Srbije (PKS). "Upis u srednje škole obaviće se shodno potrebama… »
Vesti dana »

"To je politički proces": Oglasio se SPS o "slučaju" Dodik: Narod je jedini suveren i izvor svake vlasti u Republici Srpskoj
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

„Dodik oslabljen, ucenjuje narod“: Zašto je predsednik RS najavio referendum o sebi nakon što mu je oduzet mandat?
Danas pre 6 satijoš 1 povezana

Tramp: Sastao bih se sa Putinom i ako se ruski predsednik ne sastane sa Zelenskim
Telegraf pre 2 satajoš 3 povezane

Libanska vlada odobrila ciljeve američkog predloga za razoružanje Hezbolaha (foto)
Blic pre 32 minutajoš 1 povezana