Povezane vesti
Samoubistvo navijača Argentine zbog poraza
Mondo 02.07.2018
Tužna vest stiže iz Bangladeša. Foto: AP Photo/Dmitri Lovetsky Eliminacija Argentine sa Svetskog prvenstva u Rusiji mnogima je teško pala, a nažalost i dovela do tragičnog događaja. Navijač "gaučosa", pre svih Dijega Armanda Maradone i Lionela Mesija… »
Navijač se ubio posle poraza Argentine!
Telegraf 02.07.2018
Stanovniku Bangladeša teško je pao poraz Argentine od Francuske. Dvadesetogodišnji navijač Mesija i Argentine izvršio je samoubistvo u Bangladešu posle poraza od Francuske i ispadanja sa Svetskog prvenstva u fudbalu. Kako prenosi indijska štampa Monotaš… »
Bangladeš, samoubistvo zbog argentinske reprezentacije
RTS 02.07.2018
Dvadesetogodišnji navijač Mesija i Argentine izvršio je samoubistvo u Bangladešu posle poraza od Francuske i ispadanja sa Svetskog prvenstva u fudbalu, piše Bangalor miror. Monotaš Halder je, kako su rekli članovi njegove porodice, počeo da plače posle… »
Vesti dana »

Pogledajte mapu: Popaljeni meteo-alarmi u Srbiji zbog opasnog vremena
Nova pre 3 satajoš 29 povezanih

Škotski mediji: "Partizan bio 27 bodova iza Zvezde - eliminisali su tim koji je ostao bez dva igrača"
B92 pre 12 minutajoš 64 povezane

Nakon uvođenja carina, Brazil hitno traži pomoć: Tramp im zabiberio
Telegraf pre 3 satajoš 58 povezanih

Šta Tramp nudi Putinu da prekinu rat u Ukrajini: Moskva tvrdi da je predlog Vašingtona prihvatljiv
Nova pre 42 minutajoš 66 povezanih