Povezane vesti
Crna Gora šalje vojnike na Kosovo
Sputnik 02.07.2018
Odluka da vojnike pošalje na KiM, ne kao podršku bezbednosti Srba već kao podršku nezavisnosti Kosova, ne može biti odluka koju ćemo posmatrati kao prijateljsku. To je rekao ministar odbrane Aleksandar Vulin komentarišući raspravu u crnogorskom… »
Crna Gora najavila slanje vojske na Kosovo, za Vulina takva odluka neprijateljska
Telegraf 02.07.2018
- Žalim što rukovodstvo Crne Gore uporno zaboravlja da na Kosovu i Metohiji postoji i Srbija i narod Srbije i interesi Srbije - rekao je Vulin. Odluka da svoje vojnike pošalje na Kosovo i Metohiju, ne kao podršku bezbednosti Srba već kao podršku… »
Vulin o izdajničkom potezu rukovodstva Crne Gore: Žalim što zaboravljaju narod Srbije
Srbija danas 02.07.2018
Poslanici crnogorskog parlamenta raspravljaju o upućivanju dva štabna oficira u KFOR. Odluka da svoje vojnike pošalje na Kosovo i Metohiju, ne kao podršku bezbednosti Srba već kao podršku nezavisnosti Kosova, ne može biti odluka koju će Srbija posmatrati… »
Vesti dana »
Obradović otkrio šta je nedostajalo za preokret Zvezde tokom treće četvrtine
Danas pre 3 satajoš 5 povezanih
Vremenska prognoza za sredu, 7. januar: Danas oblačno, hladno uz povećanje visine snežnog pokrivača
Beta pre 4 satijoš 1 povezana
Mir božji, Hristos se rodi! Slavimo najradosniji hrišćanski praznik, rođenje Isusa Hrista: Redakcija Blica želi vam srećan Božić
Blic pre 4 satijoš 4 povezane





