Povezane vesti
Istraživanje UNDP: Na Kosovu 95 odsto Srba zabrinuto za bezbednost
Kurir 03.07.2018
PRIŠTINA - Najveći problemi gradjana Kosova su nezaposlenost, korupcija i siromaštvo, a uz sve to 95 odsto Srba smatra i da nije bezbedno, rezultat je danas objavljenog istraživanja Pulsa javnosti koje je organizovao UNDP. Istraživanje je obavljeno na… »
Istraživanje UNDP: 95% Srba s Kosova kaže da nisu bezbedni
N1 Info 03.07.2018
Najveći problemi građana Kosova su nezaposlenost, korupcija i siromaštvo, a uz sve to 95 odsto Srba smatra i da nije bezbedno, rezultat je danas objavljenog istraživanja Pulsa javnosti koje je organizovao UNDP. Istraživanje je obavljeno na uzorku od 896… »
95 odsto Srba na Kosovu strahuje za svoj život!
Telegraf 03.07.2018
To je pokazao izveštaj United Nations Development Programme (UNDP) „Puls javnosti“ koji je predstavljen u Prištini. Najnoviji šestomesečni izveštaj United Nations Development Programme (UNDP) „Puls javnosti“ koji je predstavljen u Prištini, pokazuje da… »
Vesti dana »

Jedan od šest najjačih zemljotresa: Talasi cunamija stigli do obala SAD nakon snažnog potresa u Rusiji
N1 Info pre 13 minutajoš 69 povezanih