Povezane vesti
Haradinaj: Kina i Rusija same su se povukle iz dijaloga o Kosovu
Al Jazeera 04.07.2018
Dijalog Prištine i Beograda trebaju podržati oni koji su ga i počeli, prije svih NATO, Evropska unija i SAD, smatra premijer Kosova. Premijer Kosova Ramush Haradinaj podsjetio je premijerku Srbije Anu Brnabić, koja smatra da u procesu dijaloga Beograda i… »
Haradinaj tvrdi: Kina i Rusija su se same povukle iz dijaloga Beograda i Prištine
Telegraf 04.07.2018
Prema tvrdnji Haradinaja, ovaj proces treba da podrže oni koji su ga započeli, kao što su NATO, EU i Sjedinjene Američke Države. Kosovski premijer Ramuš Haradinaj kazao je danas, povodom izjave premijerke Srbije Ane Brnabić da u procesu dijaloga Beograda… »
Vesti dana »

Francuska osudila plan Izraela Pariz oštro kritikovao ideju Tel Aviva da preuzme kontrolu nad gradom Gaza
Večernje novosti pre 58 minutajoš 35 povezanih

Sud u Prištini: Igoru Popoviću novčana kazna i dve godine zabrane ulaska na Kosovo i Metohiju; Popović: Nema nikakvog sporazuma s pravosuđem Aljbina Kurtija
RTV pre 1 satjoš 34 povezane

Protest ispred BIA: Helena i studenti su budućnost Srbije, a ne onaj čiji se Instagram tako zove
N1 Info pre 3 minutajoš 18 povezanih