Povezane vesti

Đorđević: "Kolevka" pravi primer brige za korisnike

Đorđević: "Kolevka" pravi primer brige za korisnike

RTS 05.07.2018
Tokom posete tom Domu za decu ometenu u razvoju u Subotici, koji je obišao povodom obeležavanja godinu dana rada Vlade Srbije, ministar za rad, zaapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Zoran Đorđević rekao je da je "Kolevka" pravi primer brige… »
Đorđević posetio decu ometenu u razvoju smeštenu u Domu Kolevka u Subotici

Đorđević posetio decu ometenu u razvoju smeštenu u Domu Kolevka u Subotici

Novi magazin 05.07.2018
Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Zoran Đorđević posetio je danas grupu od 240 dece ometene u razvoju smešenu u Domu "Kolevka" koji je, kako je ocenio, treba da bude pravi primer svim ostalim domovima kada je reč o… »
Godišnjica rada Vlade Srbije Dačić: Šesta zemlja povukla priznanje Kosova; Predsednik: Zadovoljan sam, rekonstrukcija nije…

Godišnjica rada Vlade Srbije Dačić: Šesta zemlja povukla priznanje Kosova; Predsednik: Zadovoljan sam, rekonstrukcija nije…

Večernje novosti 05.07.2018
Obeležavanje godinu dana rada Vlade Srbije u mandatu premijerke Ane Brnabić u Subotici. Posle pogona nemačke kompanije "Norma grupa", Brnabić posetila apoteku "Subotica", U SUBOTICI se obeležava godinu dana rada Vlade Srbije i premijerka će sa… »
Vlada Srbije godinu dana posle Brnabić: Svi u Vladi Srbije su vredni i jako sam zadovoljna rezultatima koje smo postigli kao…

Vlada Srbije godinu dana posle Brnabić: Svi u Vladi Srbije su vredni i jako sam zadovoljna rezultatima koje smo postigli kao…

Kurir 05.07.2018
Vlada Republike Srbije u mandatu premijerke Ane Brnabić obeležava godinu dana rada. Premijerka je na početku svečanosti na Paliću rekla da je važno da je vlada bila otvorena prema građanima. "Važno nam je da smo otvoreni, pristupačni građanima i… »
Brnabić: Neozbiljno je da sada pričamo o rekonstrukciji

Brnabić: Neozbiljno je da sada pričamo o rekonstrukciji

Blic 05.07.2018
Nikada nisam rekla da nisam zadovoljna radom vlade, ali jesam rekla da možemo da radimo još bolje, kaže premijerka Srbije Ana Brnabić na predstavljanju rezezultata rada njenog kabineta u prethodnih godinu dana. - Ne mogu da shvatim da u trenutku kada… »
"Srbija prvak sveta"

"Srbija prvak sveta"

Mondo 05.07.2018
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas u Subotici, predstavljajući rezultate rada vlade, da ekonomski rast ostaje prioritet Vlade i istakla da je Srbija "prvak sveta" po privlačenju stranih direktnih investicija. Foto: Tanjug/Jaroslav… »
Vojska i policija se predstavili građanima Subotice

Vojska i policija se predstavili građanima Subotice

RTS 05.07.2018
Ministarstvo odbrane i MUP Srbije organizovali su za građane taktičko-tehnički zbor naoružanja i vojne opreme i akciju "Policija u zajednici" u prisustvu premijerke Ane Brnabić. Skup je održan u Subotici, u okviru obeležavanja godinu dana rada… »
Godinu dana Vlade: Brnabić: Jeftini stanovi i za mlade bračne parove, zaposlene u prosveti i naučnike

Godinu dana Vlade: Brnabić: Jeftini stanovi i za mlade bračne parove, zaposlene u prosveti i naučnike

Blic 05.07.2018
Srbija je sa 1,1 milijarde evra stranih investicija u prvih pet meseci ove godine apsolutni lider u regionu, istakla je predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić koja je danas, u okviru obeležavanja godinu dana rada Vlade, posetila nemačku kompaniju "Norma… »
Lončar: Izdato 32 miliona elektronskih recepata

Lončar: Izdato 32 miliona elektronskih recepata

Danas 05.07.2018
Ministar zdravlja Srbije Zlatibor Lončar izjavio je danas u Subotici da je izdavanje elektronskih recepata smanjilo gužve u domovima zdravlja i omogućilo lekarima da se više posvete pacijentima. Posle obilaska Apoteke „Subotica“, gde je… »
Stefanović: Smanjena stopa kriminala

Stefanović: Smanjena stopa kriminala

Danas 05.07.2018
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Nebojša Stefanović rekao je da je policija uspešnim radom uspela da smanji stopu kriminala, a ministar odbrane Aleksandar Vulin obećao je opremanje vojske do kraja godine, prilikom posete Subotici. Stefanović i… »
Brnabić: Srbija lider u privlačenju stranih investicija

Brnabić: Srbija lider u privlačenju stranih investicija

RTS 05.07.2018
Godinu dana rada Vlade Srbije obeležava se u Subotici. Ana Brnabić predstavlja rezultate i prioritete za naredni period. Premijerka je sa ministrima i predsednikom Pokrajinske vlade obišla privrednu zonu i Hemijsko-tehnološku školu. Ana Brnabić je… »
Brnabić: Više elektronskih servisa, manje redova

Brnabić: Više elektronskih servisa, manje redova

Vesti online 05.07.2018
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić, koja boravi u celodnevnoj poseti Subotici u okviru obeležavanja godinu dana rada Vlade, posetila je apoteku „Subotica“, gde je istakla da su modernizacija državne uprave i bolje usluge za sve građane prioritet… »
Brnabić: Ova vlada učinila možda najveće pomake u sektoru obrazovanja

Brnabić: Ova vlada učinila možda najveće pomake u sektoru obrazovanja

Nova ekonomija 05.07.2018
Premijerka Srbije Ana Brnabić ocenila je danas da su u sektoru obrazovanja možda učinjeni najveći pomaci u prvih godinu dana rada vlade i dodala da je cilj države stvaranje novog obrazovanja u kojem će se negovati preduzetnički duh. "Ja sam želela… »
Lončar: Izdato 32 miliona elektronskih recepata

Lončar: Izdato 32 miliona elektronskih recepata

N1 Info 05.07.2018
Ministar zdravlja Srbije Zlatibor Lončar izjavio je u Subotici da je izdavanje elektronskih recepata smanjilo gužve u domovima zdravlja i omogućilo lekarima da se više posvete pacijentima. Posle obilaska Apoteke "Subotica", zajedno sa premijerkom… »
Branbić: U prvih godinu dana rada vlade najviše učinjeno u obrazovanju

Branbić: U prvih godinu dana rada vlade najviše učinjeno u obrazovanju

Novi magazin 05.07.2018
Premijerka Srbije Ana Brnabić ocenila je danas da su u sektoru obrazovanja "možda učinjeni" najveći pomaci u prvih godinu dana rada vlade i dodala da je cilj države stvaranje "novog obrazovanja" u kojem će se negovati preduzetnički duh. "Ja sam… »
Brnabić: U prvih godinu dana Vlade u obnovu škola uloženo više od 433 miliona dinara

Brnabić: U prvih godinu dana Vlade u obnovu škola uloženo više od 433 miliona dinara

Danas 05.07.2018
Premijerka posetila Hemijsko-tehnološku školu u Subotici, lidera u preduzetničkom obrazovanju Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić posetila je danas, u sklopu obeležavanja godinu dana rada Vlade, Hemijsko-tehnološku školu u Subotici, za čiju… »
Premijerka u Subotici: Brnabićeva obišla Hemijsku školu, renoviranje u toku

Premijerka u Subotici: Brnabićeva obišla Hemijsku školu, renoviranje u toku

Kurir 05.07.2018
SUBOTICA - Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić posetila je danas, u sklopu obeležavanja godinu dana rada Vlade, Hemijsko-tehnološku školu u Subotici, za čiju obnovu je iz budžeta izdvojeno 156 miliona dinara i tom prilikom istakla da je… »
Brnabić: U prvih godinu dana najviše učinjeno u obrazovanju

Brnabić: U prvih godinu dana najviše učinjeno u obrazovanju

N1 Info 05.07.2018
Premijerka Srbije Ana Brnabić ocenila je da su u sektoru obrazovanja "možda učinjeni" najveći pomaci u prvih godinu dana rada vlade i dodala da je cilj države stvaranje "novog obrazovanja" u kojem će se negovati preduzetnički duh. "Ja sam želela… »
Brnabić: Srbija lider u regionu u privlačenju investicija

Brnabić: Srbija lider u regionu u privlačenju investicija

Nova ekonomija 05.07.2018
Srbija je sa 1,1 milijarde evra stranih investicija u prvih pet meseci ove godine apsolutni lider u regionu, istakla je predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić koja je danas, u okviru obeležavanja godinu dana rada Vlade, posetila nemačku kompaniju "Norma… »
Brnabić: Srbija je na dobrom putu

Brnabić: Srbija je na dobrom putu

Danas 05.07.2018
Srbija je na dobrom putu i to pokazuje priliv direktnih stranih inveticija, izjavila je danas u Subotici predsednica Vlade Ana Brnabić, nakon što je u okviru obelezavanja godinu dana rada vlade posetila nemačku kompaniju „Norma grupa“. Brnabić… »
Premijerka Ana u Subotici: Za moju vladu ocena 7,8! Zadovoljna sam njihovim radom

Premijerka Ana u Subotici: Za moju vladu ocena 7,8! Zadovoljna sam njihovim radom

Kurir 05.07.2018
Vlada premijerke Ane Brnabić koja ima 21 ministra,izabrana je na sednici Skupštine Srbije 29. juna 2017. SUBOTICA - Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić posetila je danas, u okviru obeležavanja godinu dana rada Vlade, nemačku kompaniju Norma grupa u… »
Obeležavanje prve godišnjice rada Vlade

Obeležavanje prve godišnjice rada Vlade

Danas 05.07.2018
U Subotici će danas biti obeležena prva godišnjica rada Vlade Srbije na čijem je čelu premijerka Ana Brnabić. Predsednica Vlade u tom gradu će obići proizvodni pogon nemačke kompanije „Norma grupa“, Hemijsko-tehnološku školu i apoteku… »

Vesti dana »