Povezane vesti
Promovisan: Vilijams-Gos u crveno-belom, evo koliko iznosi konačno obeštećenje Partizanu (foto)
Hot sport 05.07.2018
Partizan je za jednu sezonu napravio ozbiljnog igrača, koji će karijeru nastaviti u evropskom velikanu Olimpijakosu. Kao što smo najavili tokom jučerašnjeg dana, Najdžel Vilijams-Gos prešao je u Olimpijakos. On je danas predstavljen u crveno-belom i… »
Vilijams-Gos potpisao za Zvezdinu "braću"!
Sportske.net 05.07.2018
Priča je završena, plejmejker Partizana karijeru nastavlja u klubu čiji navijači gaje "bratske odnose" sa Zvezdinim pristalicama. Košarkaški klub Partizan NIS ostao je bez svog najboljeg igrača u prethodnoj sezoni, pošto je Najdžel Vilijams-Gos potpisao… »
Potpisano: Vilijams-Gos u crveno-belom
Mondo 05.07.2018
Dosadašnji igrač Partizana novi je košarkaš Olimpijakosa. Foto: MN Press Najdžel Vilijams-Gos i zvanično je novi košarkaš Olimpijakosa. Amerikanac je posle sjajne sezone u dresu Partizana odlučio da napusti Beograd pre isteka ugovora i preseli se u tim… »
Partizan ostao bez Vilijams-Gosa
Danas 04.07.2018
Američki plejmejker prešao u Olimpijakos Nisu imali načina niti sredstava da ga zadrže, ali su barem rastanak sa najboljim igračem iz prošle sezone zaokružili simboličnim obeštećenjem od 100.000 evra. Vilijams-Gos pristao je na uslove Atinjana i sa… »
Vesti dana »
Temperatura pada za 15 stepeni: Ovi delovi Srbije će biti prvi na udaru nevremena
Mondo pre 7 minutajoš 36 povezanih
Nikola Selaković sa advokatima stigao na suđenje, ispred Specijalnog suda protest studenata
N1 Info pre 57 minutajoš 23 povezane
Apostolović: Francusko-nemački non-pejper mogao bi da ubrza evropski put Srbije
Serbian News Media pre 1 satjoš 12 povezanih
Sahrana podoficira Milovana Jovanovića danas u Kraljevu, u gradu proglašen Dan žalosti
Insajder pre 2 satajoš 13 povezanih





