Povezane vesti
Zaharova: Neka Tereza Mej prekine sa intrigama i trovačkim igrama!
Kurir 05.07.2018
Rusko ministarstvo spoljnih poslova pozvalo je danas britansku premijerku Terezu Mej da okonča "intrige i igre s hemijskim agensima" povodom drugog slučaja trovanja nervnim agensom novičok na jugozapadu Engleske. Portparolka ministarstva Marija Zaharova… »
Slučajno otrovani?
Dojče vele 05.07.2018
Par sa juga Engleske koji je otrovan bojnim otrovom „novičok“ verovatno nije žrtva ciljanog napada, ocenjuju eksperti. Bez obzira na to, sukob između Velike Britanije i Rusije ponovo plamti. Nakon dva nova slučaja trovanja bojnim otrovom „novičok“ u… »
Rusija o novom slučaju trovanja u Britaniji: "Ne misle valjda da smo toliko glupi"
Blic 05.07.2018
Britanija je "glupa" ako misli da je Rusija organizovala napad nervnim agensom u Engleskoj u vreme održavanja Svetskog prvenstva u fudbalu, saopštila je ruska Ambasada u Holandiji. - Koliko oni misle da je Rusija glupa da koristi takozvani 'novičok', dok… »
Vesti dana »
Nebenzja na SB UN: Rusija se nije isključivala iz razgovora sa Evropom o Ukrajini
RTV pre 38 minutajoš 2 povezane
NBS objavila kurs evra: Menjačnice po ovim vrednostima prodaju valute
Mondo pre 47 minutajoš 1 povezana
Večeras se dočekuje Srpska nova godina – koji se običaji poštuju i ko sve slavi
RTS pre 58 minutajoš 1 povezana
Radarski snimci prikazuju novu turu snega i leda koja stiže u Srbiju. Zna se tačan sat kad će nas pogoditi, na udaru je i Beograd
Blic pre 10 satijoš 4 povezane
Protest ispred Jovine gimnazije: Novosađani podržali zahteve učenika (VIDEO, FOTO)
Danas pre 5 satijoš 1 povezana



