Povezane vesti

Auto parkiran na nizbrdici uleteo u kafić, dvoje povređeno

Auto parkiran na nizbrdici uleteo u kafić, dvoje povređeno

Radio 021 05.07.2018
Dve osobe su povređene oko podneva, kada je automobil uleteo u jedan kafić u Beogradu, na Banovom brdu. Do nesreće je došlo kada je "alfa romeo", parkiran na nizbrdici, u jednom trenutku sam krenuo u rikverc ka kafiću. Tom prilikom povređeni su… »
Parkiran automobil sleteo u kafić u Požeškoj

Parkiran automobil sleteo u kafić u Požeškoj

Politika 05.07.2018
Žena i muškarac povređeni kada je na njih dok su sedeli u bašti naleteo „alfa romeo”. – Dete koje se nalazilo u rukama žene prošlo bez ogrebotine. Umesto da rano prepodne provedu u ugodnom ćaskanju i ispijanju kafe, gosti kafića u Požeškoj… »
Vozač automobila koji je uleteo u kafić na Banovom brdu: Mislio sam da sam nekog ubio, odsekao sam se! (foto)

Vozač automobila koji je uleteo u kafić na Banovom brdu: Mislio sam da sam nekog ubio, odsekao sam se! (foto)

Kurir 05.07.2018
Ostavio sam automobil na deset minuta i otišao do banke. Kada sam se vratio, nije ga bilo. Pomislio sam da ga je odneo pauk, ali su mi radnici iz obližnje perionice rekli da mi se auto zakucao u kafić. Ne znam kako se to desilo, verovatno nisam dobro… »
Automobil uleteo u kafić na Banovom brdu, ima povređenih

Automobil uleteo u kafić na Banovom brdu, ima povređenih

Press 05.07.2018
Žena i muškarac povređeni su kada je oko podne automobil marke "Alfa romeo" uleteo u jedan kafić na Banovom brdu, Kako je navedeno, vozilo je bilo parkirano, krenulo je u rikverc i uletelo u kafić. Udes se dogodio u Požeškoj ulici u 11.50 sati… »
Automobil uleteo u kafić na Banovom brdu!

Automobil uleteo u kafić na Banovom brdu!

Mondo 05.07.2018
Automobil marke "alfa romeo" uleteo je danas oko 11.50 u kafić na Banovom brdu u Beogradu. Foto: MONDO/Stefan Stojanović U incidentu su dve osobe povređene, rečeno je agenciji Beta u Ministarstvu unutrašnjih poslova (MUP). U MUP-u je rečeno da je… »
Automobil uleteo u kafić na Banovom brdu

Automobil uleteo u kafić na Banovom brdu

Vesti online 05.07.2018
Samo pukom srećom izbegnuta je tragedija kada je danas oko 11 časova automobil uleteo u kafić "Grin Mil" (lokal u kojem je nekada bio "Kosta kofi"), na uglu Požeške i Beogradskog bataljona na Banovom brdu. Dve osobe su tom prilikom povređene i… »
Automobil uleteo u kafić na Banovom brdu

Automobil uleteo u kafić na Banovom brdu

N1 Info 05.07.2018
Automobil marke "alfa romeo" uleteo je oko podne u kafić na Banovom brdu u Beogradu i dve osobe su povređene, rečeno je agenciji Beta u Ministarstvu unutrašnjih poslova (MUP). U MUP-u je rečeno da je vozilo bilo parkirano nedaleko od kafića, da se… »

Vesti dana »