Povezane vesti
Kosovski Srbi zbog pritisaka i pretnji Beograda napuštaju BSK
Novi magazin 05.07.2018
Napadi i ucene zvaničnog Beograda su uzrok što srpski pripadnici žele da napuste Bezbednosne snage Kosova (BSK), ocenio je danas kosovski premije Ramuš Haradinaj posle vanredne sednice Saveta bezbednosti Kosova. „I mediji su izveštavali o oružanim… »
Haradinaj: Beograd pritiska i ucenjuje kosovske Srbe
N1 Info 05.07.2018
Predsednik Vlade Kosova Ramuš Haradinaj danas je izjavio da Srbija, koristeći "pritisak i ucene", ubeđuje kosovske Srbe da napuste Bezbednosne snage Kosova (BSK). Izvor: N1 Zbog beogradskih napada i ucena, srpski pripadnici BSK su podneli ostavke, rekao… »
Haradinaj: Neprihvatljiv pritisak Beograda nad BSK
Danas 05.07.2018
Kosovo razmatra slučaj napuštanja srpskih pripadnika iz Bezbednosnih snaga Kosova (BSK), a o daljem delovanju Kosova bilo je reči na sastanku Nacionalnog saveta bezbednosti u četvrtak, saopštio je novinarima nakon sastanka premijer Kosova Ramuš… »
Vesti dana »
Zvanični program skupa „Sve se vidi na Vidovdan“ završen porukom „Studenti pobeđuju“ (FOTO, VIDEO)
Danas pre 7 satijoš 30 povezanih
SZO: Više od 1.300 ljudi umrlo tokom toplotnog talasa koji je pogodio Evropu
RTV pre 7 satijoš 28 povezanih
Požar u stanu na XI spratu zgrade u Nišu: Četiri osobe prevezene u UKC
Glas juga pre 8 satijoš 29 povezanih
Srbi uhapšeni na Gazimestanu pušteni iz pritvora, sutra ročište za 36 privedenih
Euronews pre 7 satijoš 16 povezanih




