Povezane vesti
Osam Bošnjaka osuđeno za ratne zločine
Radio 021 05.07.2018
Osam Bošnjaka osuđeo je pred Sudom BiH na ukupno 60 godina zatvora zbog ratnog zločina nad srpskim i hrvatskim civilima. Oni su osuđeni zbog zločina u logorima "Silos" u Tarčinu, Osnovnoj školi "9. maj" u Pazariću i magacinima kasarne "Krupa" u Zoviku… »
Bošnjacima 60 godina zatvora zbog zločina u logorima
Večernje novosti 05.07.2018
Presuda za zločine nad Srbima i Hrvatima u okolini Sarajeva u logoru "Silos", osnovnoj školi "9. maj" i kasarni "Krupa" SUD Bosne i Hercegovine osudio je osmoricu Bošnjaka na ukupno 60 godina zatvora zbog ratnih zločina počinjenih nad srpskim i hrvatskim… »
Sud BiH: Osmorici kazne za ratni zločin
Danas 05.07.2018
Osmorica okrivljenih za ratni zločin počinjen nad srpskim i hrvatskim civilima u logorima na području sarajevske opštine Hadžići, od maja 1992. do januara 1996. godine, osuđeni su danas pred Sudom BiH na višegodišnje kazne zatvora. Bivši predsednik… »
Vesti dana »
Vučić pozvao na razgovor Dijanu Hrku: "Spreman sam da je primim u Predsedništvu"
Mondo pre 7 satijoš 36 povezanih
Obradović objasnio odsustvo Batlera, ali i tajm-aut pet sekundi pre kraja
Sportske.net pre 5 satijoš 53 povezane






