Povezane vesti
Nisam poludeo da sam sebe ocenjujem: Ljajića pitali da li broji godine kao član Vlade Srbije, njegova izjava nasmejala sve
Telegraf 06.07.2018
Upitan da li broji godine kao član Vlade Srbije rekao je kroz osmeh da broji i da ga je "pomalo sramota" Ministar trgovine, turizma i telekomunikacija Rasim Ljajić kaže da Srbija ima najveći interes za normalizaciju odnosa u regionu i da je prva dala… »
Da li dolazak Trampa menja uticaj SAD u regionu? Amerikanci počeli sa ozbiljnim analizama njegove posete Srbiji
Telegraf 06.07.2018
Šef srpske diplomatije Ivica Dačić rekao je da bi Tramp mogao da dođe do kraja ove godine ili na proleće sledeće. Amerikanci rade ozbiljne analize da li bi dolazak Donalda Trampa u Srbiju podigao uticaj SAD u regionu i Srbiji i od toga zavisi hoće li on… »
Vesti dana »
Petković: Čestitka Marte Kos na "pobedi" Aljbinu Kurtiju neprimerena iz više razloga
RTV pre 4 satijoš 71 povezana
Izrael i Iran za sada obustavljaju međusobne napade, Tramp tvrdi da on 'vuče sve poteze'
BBC News pre 3 satajoš 47 povezanih
Amerikanci uništili tanker ove zemlje, panika u zalivu! Ispaljena municija sa najopasnije armade, Tramp počeo da preti i Netanjahuu: "Ostaćeš sam!"
Blic pre 1 satjoš 41 povezana
Putevi Srbije: Kamioni na granici sa Hrvatskom čekaju do četiri sata
Serbian News Media pre 2 satajoš 40 povezanih
Voda u Gornjem Milanovcu, Čačku i Lučanima ispravna, vanredne situacije ukinute
Naslovi.ai pre 5 satijoš 28 povezanih

