Povezane vesti
Nemačke kompanije sve više dolaze u Srbiju
Nova ekonomija 06.07.2018
Premijerka Ana Brnabić je, u razgovoru sa nemačkim ambasadorom Akselom Ditmanom, istakla da je Nemačka među vodećim privrednim i spoljnotrgovinskim partnerima. Kako je rekla, Nemačka je jedan od najznačajnijih investitora i najveći bilateralni donator… »
Brnabić i Ditman: Istorijski napredak u odnosima Srbije i Nemačke
Večernje novosti 06.07.2018
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić primila je u oproštajnu posetu ambasadora Savezne Republike Nemačke u Srbiji Aksela Ditmana. BEOGRAD - Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić primila je danas u oproštajnu posetu ambasadora Nemačke Aksela Ditmana, sa… »
Brnabić i Ditman: Istorijski napredak u odnosima dve zemlje
N1 Info 06.07.2018
Predsednica Vlade Ana Brnabić primila je u oproštajnu posetu ambasadora Nemačke Aksela Ditmana, sa kojim je ocenila da dve zemlje beleže istorijski napredak u međusobnim odnosima. Navodeći da je Nemačka među vodećim privrednim i spoljnotrgovinskim… »
Vesti dana »
I dalje vanredno u 11 srpskih opština, više od 6.000 domaćinstava bez struje
BBC News pre 24 minutajoš 29 povezanih
Tramp: Iran pozvao SAD na pregovore, razmatram veoma snažne vojne opcije
NIN pre 44 minutajoš 20 povezanih
Film "Jedna bitka za drugom" trijumfovao na Zlatnim globusima 2026.
N1 Info pre 9 minutajoš 18 povezanih
Partizan se hitno oglasio: Crno-beli izdali saopštenje nakon utakmice!
Hot sport pre 1 satjoš 19 povezanih




