Povezane vesti
Kapetan Dragan uskoro na slobodi
Politika 06.07.2018
Umesto 15, Vasiljković osuđen na 13 i po godina zatvora odlukom Vrhovnog suda Hrvatske. – Advokati najavljuju molbu za uslovni otpust i ustavnu žalbu. Vrhovni sud Hrvatske umanjio je za godinu i po dana kaznu Draganu Vasiljkoviću i pravosnažno ga osudio… »
Dobio još 6 meseci zatvora: Zurovcu 2 godine za pištolj, pa proterivanje iz Srbije
Kurir 06.07.2018
BEOGRAD - Apelacioni sud u Beogradu povećao je za šest meseci zatvorsku kaznu Nemanji Zurovcu (21) iz Herceg Novog i pravosnažno ga osudio na dve godine zatvora zbog nedozvoljenog nošenja pištolja sa prigušivačem sa uklonjenim fabričkim brojem i dva… »
Kapetanu Draganu smanjena kazna u Hrvatskoj: Umesto 15, sada će ležati 13,5 godina
Kurir 06.07.2018
Vrhovni sud Hrvatske je Draganu Vasiljkoviću, poznatijem kao kapetan Dragan, smanjio kaznu zbog ratnog zločina nad hrvatskim vojnicima i civilima sa 15, na jedinstvenu pravosnažnu kaznu od 13,5 godina zatvora. U pravosnažnoj presudi od 12. juna, a koja… »
Vrhovni sud u Hrvatskoj smanjio kaznu kapetanu Draganu
Danas 06.07.2018
Vrhovni sud Republike Hrvatske je u žalbenom postupku smanjio kaznu Draganu Vasiljkoviću sa 15 na 13 i po godina. Odbijene su žalbe Državnog odvjetništva i dio žalbi Vasiljkovićevih advokata, prenosi RSE. Vasiljković, poznat kao „kapetan Dragan“ je… »
Vesti dana »

‘Gde smo ono stali’: Demolirano još jedno sedište SNS-a, protesti širom Srbije
Danas pre 34 minutajoš 4 povezane

Vremenska prognoza za utorak 19. avgust: Danas oblačno, ponegde sa kišom, do 30 stepeni
Beta pre 29 minutajoš 1 povezana

Ministri Vlade Srbije u Pionirskom parku: Mali, Selaković i Mesarović sa pristalicama SNS
Blic pre 14 minutajoš 1 povezana

Dačić: Ukupno je bilo 2.300 do 2.400 učesnika, petoro uhapšenih (video)
Politika pre 24 minutajoš 5 povezanih