Povezane vesti
Hrvatska tvrdi da ne zadire u vlasništvo Srbije ili BiH
N1 Info 06.07.2018
Hrvatski ministar državne imovine Goran Marić izjavio je da je novi Zakon o upravljanju državnom imovinom najbolje rešenje jer Hrvatska nije pokrenula postupak prodaje tuđe imovine, kao što su radile susedne države. Marić je rekao u Splitu da taj… »
Hrvatski ministar: Ne prodajemo imovinu Srbije i BiH
Slobodna Evropa 06.07.2018
Hrvatski ministar državne imovine Goran Marić izjavio je danas da je novi Zakon o upravljanju državnom imovinom najbolje rešenje jer Hrvatska nije pokrenula postupak prodaje tuđe imovine, kao što su radile susedne države Marić je rekao u Splitu da… »
Hrvatski ministar o mogućim tužbama iz Srbije i BiH: Nismo pokrenuli postupak prodaje tuđe imovine
Novi magazin 06.07.2018
Hrvatski ministar državne imovine Goran Marić izjavio je danas da je novi Zakon o upravljanju državnom imovinom najbolje rešenje jer Hrvatska nije pokrenula postupak prodaje tuđe imovine, kao što su radile susedne države. Marić je rekao u Splitu… »
Vesti dana »

Koliko ljudi je na protestu u Beogradu? Prve procene kažu – 500.000
Pravda pre 23 satajoš 9 povezanih

Njujork tajms: Svestan sudbine Janukoviča Vučić za sada izbegava nasilno
N1 Info pre 5 satijoš 12 povezanih

Očajnom ocu iz kočana stigle strašne vesti Od jutra tragao za ćerkom koja je bila u diskoteci, saopštili mu da je mrtva:Ovo je Lepa koja nije uspela da se spasi
Kurir pre 44 minutajoš 233 povezane

Mup objavio fotografije anti-dron puške: "Najoštrije demantujemo da je zvučni top korišćen"
Mondo pre 1 satjoš 71 povezana