Povezane vesti

Ja tebi večeru, ti meni šifonjer: Urnebesna opklada Ibre i Bekama (foto)

Ja tebi večeru, ti meni šifonjer: Urnebesna opklada Ibre i Bekama (foto)

Hot sport 07.07.2018
Danas od 16 časova svoj meč četvrtfinala na Mondijalu igraju Švedska i Engleska. Ova utakmica polako dobija uvertiru u vidu ‘peckanja’ dve legende. Zlatan Ibrahimović i Dejvid Bekam ne mogu da dočekaju start meča, a Ibrahimović je kao po… »
Opklada Ibrahimovića i Bekama pred četvrtfinale SP

Opklada Ibrahimovića i Bekama pred četvrtfinale SP

Novi magazin 07.07.2018
Bivši fudbalski reprezentativci Švedske i Engleske, Zlatan Ibrahimović i Dejvid Bekam, dogovorili su danas zanimljivu opkladu pred meč četvrtfinala Svetskog prvenstva u Rusiji. "Hej, Dejvide, ako Engleska pobedi, platiću ti večeru gde god da… »
Opklada Zlatana i Bekama: Ikea, Vembli i večera

Opklada Zlatana i Bekama: Ikea, Vembli i večera

Mondo 07.07.2018
Još samo da utakmica počne. Foto: Guliver/Getty images/Dean Mouhtaropoulos Zlatan Ibrahimović, najbolji fudbaler u istoriji Švedske i Dejvid Bekam, bivši kapiten Engleske, godinama su bili rivali u dresu reprezentacija, Milana i Intera, kao i drugih… »
Pala opklada: Ako Švedska pobedi Englesku, Bekam kupuje za Ibrahimovića u "IKEA"

Pala opklada: Ako Švedska pobedi Englesku, Bekam kupuje za Ibrahimovića u "IKEA"

Vesti online 07.07.2018
Ako ishod bude drugačiji, pa u polufinale prvi put posle 1990. ode Gordi Albion, švedski as će morati da se pojavi na Vembliju u dresu engleske reprezentacije. Dva bivša učesnika svetskog prvenstva s nestrpljenjem očekuju okršaj svojih… »

Vesti dana »