Povezane vesti
Ditman: Potreban dodatni napor u oblasti vladavine prava i slobode medija
Radio 021 08.07.2018
"Nemačka snažno podržava Srbiju u njenom strateškom cilju članstva u EU i za poslednje tri godine je mnogo postignuto na tom putu, a dodatni napor treba uložiti u oblasti vladavine prava i slobode medija i mišljenja", rekao je nemački ambasador Aksel… »
Ditman: Srbija prepoznata kao lider u regionu
RTV 08.07.2018
BEOGRAD - Nemačka snažno podržava Srbiju u njenom strateškom cilju članstva u Evropskoj uniji i za poslednje tri godine je mnogo postignuto na tom putu, a Srbija je prepoznata kao lider u regionu, izjavio je odlazeći nemački ambasador u Beogradu Aksel… »
Ditman: Srbija u poslednje tri godine postigla mnogo na putu ka EU
Nova ekonomija 08.07.2018
Ambasador Nemačke Aksel Ditman ocenio je da je Srbija u poslednje tri godine postigla mnogo na putu ka EU i dodao da Nemačka snažno podržava taj strateški cilj Beograda. Srbija je ostvarila značajan napredak naročito oblasti ekonomskih reformi, rekao je… »
Vesti dana »
Navijači pružili podršku igračima posle Olimpijakosa, Džabari Parker se obrukao (VIDEO)
Danas pre 2 satajoš 3 povezane
Republikanci u Senatu odbacili ograničavanje ovlašćenja predsednika SAD za rat
Beta pre 2 satajoš 2 povezane
SAD od 21. januara prekidaju obradu imigracionih viza stanovnika 75 zemalja, uključujući i zemlje Balkana
Danas pre 2 satajoš 1 povezana
Selektor Srbije ima jasnu poruku pred prvi meč druge faze Evropskog prvenstva
Danas pre 4 satijoš 1 povezana




