Povezane vesti
Pećinci: Poginuo mladić, troje povređeno u sudaru automobila
Radio 021 08.07.2018
Jedna osoba je poginula, a tri su povređene u saobraćajnoj nesreci koja se dogodila na lokalnom putu Subotište - Pećinci. Nesreća se desila oko ponoći kada su se sudarila dva automobila, "opel korsa" i "folksvagen džeta", rečeno je u MUP-u Srbije. U… »
Nesreća kod Pećinaca: Vraćao se sa seoske slave, pa otišao direktno u smrt
Večernje novosti 08.07.2018
Teška saobraćajna nesreća kod Subotišta u opštini Pećinci, poginuo Branislav Grujić (27) iz Sibača. U sudaru “opel korse” i “folksvagen džete” tri osobe lakše povređene. DVADESETSEDMOGODIŠNjI Branislav Grujić iz Sibača poginuo je u noći između subote i… »
Tragedija kod Pećinaca!
Mondo 08.07.2018
Jedna osoba je poginula, a tri su povređene u saobraćajnoj nesreci koja se dogodila na lokalnom putu Subotište - Pećinci. Foto: MONDO, Mario Milojević Nesreća se desila oko ponoći kada su se sudarila dva automobila - "opel korsa" i "folksvagen džeta"… »
Vesti dana »
Luis Enrike piše istoriju evropskog fudbala: Samo jedan trener ima više Liga šampiona od njega
Mondo pre 24 satajoš 70 povezanih
RG - Nastavljen dan "maratona" u Parizu, još jedan Mateo u osmini finala
Sportske.net pre 2 satajoš 48 povezanih
Pari Sen Žermen je šampion Evrope: 120 minuta drame, pa penali za odbranu titule
Mondo pre 44 minutajoš 102 povezane
MUP: Uhapšena dvojica zbog sumnje da su sakrili automatsku pušku u žbunju na Vračaru
Insajder pre 4 satijoš 23 povezane




