Povezane vesti
Drama na letovanju: 13 dece završilo u bolnici posle kupanja u bazenu! Otrovali se hlorom, svi krenuli da povraćaju
Kurir 09.07.2018
Ukupno 13 dece uzrasta od 5 do 15 godina zatražilo je pomoć lekara posle kupanja na bazenima u Lanterni, na području Tar-Vabrige u Hrvatskoj. Policija je primila poziv da deca imaju problema s disanjem i da jako kašlju. Neku decu su roditelji odveli u… »
Masovno trovanje dece u popularnom letovalištu
Mondo 09.07.2018
Oko 13 dece otrovano je hlorom na otvorenom bazenu u Poreču u Hrvatskoj, u turističkom naselju Lanterna. Foto: MONDO/Stefan Stojanović Četiri vozila Hitne pomoći krenula su za Poreč kako bi decu dovezla na pedijatriju u Pulu. Policija je danas oko 13.10… »
Vesti dana »
Večeras se čeka nova godina po julijanskom kalendaru Srpska nova godina
Jugmedia pre 13 minutajoš 26 povezanih
Ćulibrk: Naziru se dobra i loša vest iz Vučićevog sastanka sa MOL-om
Vranje news pre 1 satjoš 27 povezanih
Supruga Dušana Mandića se oglasila zbog nepravde! Najbolji srpski vaterpolista je surovo kažnjen, a ona nije mogla da ćuti
Kurir pre 1 satjoš 33 povezane
Vučić: Delegacija EP dolazi u Beograd nepozvana, neću da se sretnem s njima
Beta pre 1 satjoš 19 povezanih



