Povezane vesti
Tramp, pa papa: Američki predsednik ima najviše pratilaca na Tviteru
Blic 10.07.2018
Američki predsednik Donald Tramp državnik je sa najviše pratilaca na "Tviteru", kojih ima 52 miliona, navodi konsultantska kompanija "Barson Kon i Volfi". Tramp je prošle godine pretekao papu Franju i sada je vodeći na toj listi, dok papa ima 47 miliona… »
Tramp i papa sa najviše pratilaca na Tviteru
Danas 10.07.2018
Studija Tviplomasi Predsednik SAD Donald Tramp najpraćeniji je svetski zvaničnik na društvenoj mreži Tviter. Njegov nalog prati više od 52 miliona ljudi, pokazuje najnovija studija Tviplomasi. Sledi zvanični nalog Vatikana, odnosno pape, sa više od 47… »
Donald Tramp lider koji je najviše praćen na Tviteru
Nova ekonomija 10.07.2018
Američki predsednik Donald Tramp je lider koji je najviše praćen na Tviteru, ispred pape Franje i indijskog premijera Narendre Modija, navodi se u danas objavljenom godišnjem izveštaju Tviplomatija (Twiplomacy) organizacije Berson Kon end Volf (Burson… »
Vesti dana »
Junak dana: Kidao tri puta ligamente kolena, Saša je neuništiv!
Sport klub pre 23 minutajoš 31 povezana
Vučić: Bez Hrama Svetog Save ni srpski narod, ni srpska država ne bi mogli da opstanu
RTV pre 18 minutajoš 6 povezanih
Američka vojska izvršila dodatne napade na Iran: "Odgovor na iransku agresiju protiv komercijalnih brodova"
Newsmax Balkans pre 7 satijoš 8 povezanih





