Povezane vesti
MUP, ipak, dozvolio protest stanara Stepe na Slaviji
N1 Info 10.07.2018
Uprava policije Ministarstva unutrašnjih poslova, kao drugostepeni organ u odlučivanju, poništila je prvostepeno rešenje o zabrani protesta stanara naselja Stepa Stepanović, koji je zakazan za 14. jul na Slaviji. Nakon što je organizator okupljanja S.K… »
Policija ipak dozvolila protest stanara na Slaviji
Radio 021 10.07.2018
Uprava policije Ministarstva unutrašnjih poslova, kao drugostepeni organ u odlučivanju, poništila je prvostepeno rešenje o zabrani protesta stanara naselja Stepa Stepanović, koji je zakazan za 14. jul na Slaviji. Nakon što je organizator okupljanja S.K… »
Policija zabranila protest stanara Stepe na Slaviji
N1 Info 10.07.2018
Inicijativa Ne da(vi)mo Beograd saopštila je da je policija zabranila održavanje protesta stanovnika naselja Stepa Stepanović, koji je bio zakazan za subotu, 14. jul, na Trgu Slavija. "Smatramo da je ovom zabranom povređeno ustavno pravo građana na javno… »
Ne davimo Beograd: Policija zabranila protest stanovnika Stepa Stepanović na Trgu Slavija
Novi magazin 10.07.2018
Inicijativa Ne da(vi)mo Beograd saopštila je danas da je policija zabranila održavanje protesta stanovnika naselja Stepa Stepanović, koji je bio zakazan za subotu, 14. jul, na Trgu Slavija. "Smatramo da je ovom zabranom povređeno ustavno pravo građana na… »
Vesti dana »
Opozicija kritikuje zakonske predloge poslanika Mrdića, koalicioni partneri SNS ih podržavaju
Nedeljnik pre 47 minutajoš 65 povezanih
Vučić: Ne mogu da govorim ko će kupiti ruski udeo u NIS-u dok to ne bude poslato OFAC-u
Beta pre 1 satjoš 40 povezanih
Svi Vučićevi savetnici, a među njima "agent haosa": Ko je Ajnhorn koji je proglašen kriminalcem u bekstvu?
Radio 021 pre 1 satjoš 1 povezana
"Probudili su me u 3.15, zvao sam je": Vučić se oglasio zbog napada na Bekutu u Čačku
Mondo pre 1 satjoš 47 povezanih




