Povezane vesti
Vrsaljko: Igraću i sa jednom nogom ako treba
N1 Info 10.07.2018
Defanzivac reprezentacije Hrvatske Šime Vrsaljko bio je pod znakom pitanja za nastup u polufinalu Mundijala protiv Engleske, ali kaže da je motivisan da nastupi u tom duelu. Zbog povrede kolena koju je zadobio u meču četvrtfinala protiv Rusije nastup… »
Vrsaljko otklonio dileme: "Ako bude potrebno, igraću sa jednom nogom!"
Sportske.net 10.07.2018
Defanzivac "Vatrenih" je izuzetno motivisan pred polufinale sa Englezima. Hrvatska se plasirala u polufinale Mundijala, prvi put nakon 20 godina. Svi su veoma uzbuđeni zbog narednog meča. "Koleno je dobro, a ako bude potrebno i sa jednom nogom ću da… »
Vesti dana »

Eskalacija sukoba između Tajlanda i Kambodže sa značajnim civilnim žrtvama, ranjenima i diplomatskim tenzijama
Naslovi.ai pre 28 minutajoš 32 povezane

Toplotni talas u Srbiji do subote sa rekordnim temperaturama, povećan rizik od požara i opasnost na radu, zatim osveženje i nepogode
Naslovi.ai pre 38 minutajoš 59 povezanih

Dug post: Vaterpolisti Srbije opet bez medalje na svetskim prvenstvima
BBC News pre 33 minutajoš 47 povezanih

Vlada Srbije traži produženje dozvole za rad NIS-u kod američkih vlasti
Naslovi.ai pre 3 satajoš 24 povezane