Povezane vesti

Potresna ispovest majke transvestita ubice: Moj Goran je mnogo voleo Marka, otišao je da popričaju, vratio krvav, a onda mi…

Potresna ispovest majke transvestita ubice: Moj Goran je mnogo voleo Marka, otišao je da popričaju, vratio krvav, a onda mi…

Kurir 11.07.2018
BEOGRAD - Moj sin je Marka voleo više od sebe. Kada je čuo da mu je višegodišnji dečko preminuo, pokušao je da se ubije, davio je sam sebe kesom koju je navukao na glavu - kaže Dragica Radivojević, čiji je sin Goran Abdulov (34), u nedelju… »
Šokantni detalji krvavog zločina u Zemunu: Transvestit glumio trudnicu! Nije mogao da podnese raskid!

Šokantni detalji krvavog zločina u Zemunu: Transvestit glumio trudnicu! Nije mogao da podnese raskid!

Kurir 11.07.2018
Goran Abdulov (34), koji se predstavljao kao Jovana, proteklih godinu dana danju i noću dolazio u stan Marka Radovića (24), u koga je bio patološki zaljubljen. Posle žučne svađe izbo studenta nožem od 20 centimetara. Transvestit Goran Abdulov (34)… »
Majka transvestita koji je nasmrt izbo svog dečka Voleo je Marka, ubio ga je u samoodbrani

Majka transvestita koji je nasmrt izbo svog dečka Voleo je Marka, ubio ga je u samoodbrani

Večernje novosti 11.07.2018
Dragica Radivojević, majka Gorana Abdulova (34),o zločinu u Zemunu i ubistvu Marka Radovića (24), studenta iz Bosne i Hercegovine. U poslednje vreme često su se svađali, pa je moj sin dolazio kući sa vidljivim povredama. MOJ sin nije namerno ubio… »

Vesti dana »