Povezane vesti

"Seljačka riba i najveća prevara Srbije!" Tamara oplela po Teodori i Sanji, a ono što je rekla za Kiju je surovo! (video)

"Seljačka riba i najveća prevara Srbije!" Tamara oplela po Teodori i Sanji, a ono što je rekla za Kiju je surovo! (video)

Telegraf 11.07.2018
Tamara je bez dlake na jeziku komentarisala učesnice Zadruge. Miki Đuričić, Nadežda Biljić, Bora Santana i Tamara Đurić prethodne noći bili su gosti u emisiji Ognjena Amidžića, gde su, po tradiciji, imali zadatak da igraju igricu "ili-ili"… »
Teodora se iskreno oglasila nakon otkazanog nastupa, zbog jedne stvari je uporedili sa Slobom! (foto)

Teodora se iskreno oglasila nakon otkazanog nastupa, zbog jedne stvari je uporedili sa Slobom! (foto)

Telegraf 11.07.2018
Teodora Džehverović sinoć je zbog lošeg zdravstvenog stanja otkazala nastup u Beogradu. Teodora Džehverović je zbog bolesti bila primorana da sinoć otkaže nastup na jednom beogradskom splavu, na kojem je umesto nje nastupila Milena Ćeranić. Kako… »
"Ustanem mrtva bolesna i dočeka me ovako nešto..." Anđelo priredio Teodori preslatko iznenađenje za dobro jutro! (foto)

"Ustanem mrtva bolesna i dočeka me ovako nešto..." Anđelo priredio Teodori preslatko iznenađenje za dobro jutro! (foto)

Telegraf 11.07.2018
- Ustanem mrtva bolesna i dočeka me ovako nešto... Hvala ti na svemu... Volim te! - poručila je pevačica Rankoviću. Teodora Džehverović i Anđelo Ranković i dalje su zajedno, a kako se čini među njima je sve u najboljem redu. Dokaz za to je i… »
Teodora zbog bolesti bila primorana da otkaže nastup u Beogradu!

Teodora zbog bolesti bila primorana da otkaže nastup u Beogradu!

Telegraf 11.07.2018
Džehverovićeva se ne oseća dobro, zbog čega je morala da otkaže pojavljivanje na prestoničkom splavu. Teodora Džehverović u utorak, 10. jula trebalo je da peva na jednom beogradskom splavu, ali je zbog bolesti bila primorana da otkaže nastup… »

Vesti dana »