Povezane vesti

Slobina mama draginja: Kiju nisam odvajala od svog deteta! Čekala sam da mi dođe sa unučetom (video)

Press pre 3 dana
Kija Kristina Kockar, pobednica rijaliti šoua Zadruga, koju je suprug Slobodan Radanović prevario sa Lunom Đogani, otkrila je da su je svekrvine Draginje reči najviše pogodile, a na Jutjubu se pojavio snimak Slobine majke Draginje koja je imala šta da kaže o svojoj snajki.
Međutim, Kija je čula da je Slobina mama govorila drugačije. "Slobin brat od ujaka je rekao da sam ja "obična stjuardesa": njegov otac je rekao kako sam ja izbačena iz avio-kompanije jar sam varala Slobodana sa pilotom. To je... »

KIJA JE MOJA NAJVEĆA LJUBAV! Sloba ŠOKIRAO SVE gostovanjem kod Rade Radenović!

Svet pre 3 dana
Slobodan Radanović prethodne noći, 11. juna, gostovao je u emisiji Rade Radenović. U jednom trenutku voditeljka Rada Radenović pitala je Slobu: – Tvoja najveća ljubav… Ko je bio? – Kristina – odgovorio je nakon nekoliko sekundi. – Sa njom sam proveo pet godina, ušao u brak iz ljubavi… – dodao je. –... »

Sloba ne voli samo žene, sad prati mundijal: Otkrio da će navijati za kockaste svim srcem, a onda opleo po srpskim fudbalerima

Kurir pre 4 dana
Sloba Radanović ne voli samo žene, već je njegova najveća ljubav fudbal, a kako je otkrio u finalu Svetskog prvenstva u Rusiji navijaće za Hrvatsku. Prvo sam 10 godina trenirao fudbal, pa posle sam išao na borilačke veštine, boks, aikido, karate. Mnogo mi je bilo teško što nisam mogao da gledam... »

Posle ovih reči cela Srbija će ostati u čudu: Sloba konačno priznao da li više voli ženu ili ljubavnicu (video)

Kurir pre 4 dana
Sloba Radanović, koji je prevario suprugu Kiju Kockar u rijalitiju sa Lunom Đogani, otkrio na je više voleo ženu nego ljubavnicu. - Sa njom sam proveo pet godina, ona je najveća ljubav koju sam imao. Pet godina sam živeo sa njom. Luna je drugo mesto, može se reći. Sa Kristinom je bilo mnogo... »

Sloba konačno priznao: Kija je moja najveća ljubav, Luna je drugo mesto

Blic pre 4 dana
Sloba Radanović gostovao je kod Rade Radenović u emisiji "Rada sam". Ona je proverila koliko je Sloba voleo Lunu, ali i da li je Kija ljubav njegovog života. - Sa njom sam proveo pet godina, ona je najveća ljubav koju sam imao. Pet godina sam živeo sa njom. Luna je drugo mesto, može se reći. Sa... »
©2018 Netmark d.o.o.