Povezane vesti

Slobina mama draginja: Kiju nisam odvajala od svog deteta! Čekala sam da mi dođe sa unučetom (video)

Slobina mama draginja: Kiju nisam odvajala od svog deteta! Čekala sam da mi dođe sa unučetom (video)

Press 12.07.2018
Kija Kristina Kockar, pobednica rijaliti šoua Zadruga, koju je suprug Slobodan Radanović prevario sa Lunom Đogani, otkrila je da su je svekrvine Draginje reči najviše pogodile, a na Jutjubu se pojavio snimak Slobine majke Draginje koja je imala šta… »
KIJA JE MOJA NAJVEĆA LJUBAV! Sloba ŠOKIRAO SVE gostovanjem kod Rade Radenović!

KIJA JE MOJA NAJVEĆA LJUBAV! Sloba ŠOKIRAO SVE gostovanjem kod Rade Radenović!

Svet & Skandal 12.07.2018
Slobodan Radanović prethodne noći, 11. juna, gostovao je u emisiji Rade Radenović. U jednom trenutku voditeljka Rada Radenović pitala je Slobu: – Tvoja najveća ljubav… Ko je bio? – Kristina – odgovorio je nakon nekoliko sekundi. – Sa njom… »
Sloba ne voli samo žene, sad prati mundijal: Otkrio da će navijati za kockaste svim srcem, a onda opleo po srpskim…

Sloba ne voli samo žene, sad prati mundijal: Otkrio da će navijati za kockaste svim srcem, a onda opleo po srpskim…

Kurir 12.07.2018
Sloba Radanović ne voli samo žene, već je njegova najveća ljubav fudbal, a kako je otkrio u finalu Svetskog prvenstva u Rusiji navijaće za Hrvatsku. Prvo sam 10 godina trenirao fudbal, pa posle sam išao na borilačke veštine, boks, aikido, karate… »
Posle ovih reči cela Srbija će ostati u čudu: Sloba konačno priznao da li više voli ženu ili ljubavnicu (video)

Posle ovih reči cela Srbija će ostati u čudu: Sloba konačno priznao da li više voli ženu ili ljubavnicu (video)

Kurir 12.07.2018
Sloba Radanović, koji je prevario suprugu Kiju Kockar u rijalitiju sa Lunom Đogani, otkrio na je više voleo ženu nego ljubavnicu. - Sa njom sam proveo pet godina, ona je najveća ljubav koju sam imao. Pet godina sam živeo sa njom. Luna je drugo… »

Vesti dana »