Povezane vesti
Apaturaj: Srpska saradnja sa Rusijom nije kontradiktorna saradnji sa NATO
RTV 12.07.2018
BRISEL - Zamenik pomoćnika generalnog sekretara NATO Džejms Apaturaj ističe da saradnja Srbije sa Rusijom nije u kontradikciji sa saradnjom Beograda sa NATO-om i naglašava da vojna alijansa ima puno poštovanje prema vojnoj neutralnosti Srbije. NATO ne… »
"Da se objasni građanima da Srbija sarađuje sa NATO"
Radio 021 12.07.2018
Zamenik pomoćnika generalnog sekretara NATO Džejms Apaturaj ističe da saradnja Srbije sa Rusijom nije u suprotnosti sa saradnjom Beograda sa NATO. On je naglasio da vojna alijansa ima puno poštovanje prema vojnoj neutralnosti Srbije. "NATO ne postavlja… »
Vesti dana »

Politička kriza koja ne prolazi: Dimna bomba na konstitutivnoj sednici u Zaječaru
Mašina pre 28 minutajoš 18 povezanih

Tramp: Zemlje NATO-a treba da obore ruske avione ako uđu u njihov vazdušni prostor
RTV pre 1 satjoš 55 povezanih

Promena vremena stiže u Srbiju! Temperatura pada za 10 stepeni, očekuju se i olujni udari vetra: Evo i kada
Telegraf pre 1 satjoš 22 povezane

Brodovi koji prevoze humanitarnu pomoć za Gazu napadnuti zvučnim bombama i biber sprejom
RTV pre 24 minutajoš 5 povezanih

Džimi Kimel ronio suze uživo u programu: Voditelj se slomio pred milionima posle povratka na TV ekrane, a ovako je Tramp reagovao (video)
Kurir pre 34 minutajoš 19 povezanih