Povezane vesti
Evro u ponedeljak 118,04 dinara
Radio 021 13.07.2018
Dinar će u ponedeljak, 16. jula zadržati istu vrednost prema evru u odnosu na petak i zvanični srednji kurs biće 118,04 dinara za jedan evro, objavila je Narodna banka Srbije (NBS). U odnosu na evro, dinar će biti jači za 1,8 odsto nego pre godinu dana… »
Dinar stagnira, srednji kurs 118,0438
Gde investirati 13.07.2018
Dinar je danas nastavio mirovanje prema evru i zvanični srednji kurs iznosi 118,0438 dinara za evro. To je neznatna promena u odosu na juče, objavila je Narodna banka Srbije. U odnosu na evro, dinar je jači za 1,8 odsto nego pre godinu dana, za 0,2 odsto… »
Domaća valuta bez variranja: Evro danas 118,04
Kurir 13.07.2018
Dinar je danas nastavio mirovanje prema evru i zvanični srednji kurs iznosi 118,0438 dinara za evro, što je neznatna promena u odnosu na juče, objavila je Narodna banka Srbije. Dinar je prema evru za 0,2 odsto jači nego pre mesec dana, a na godišnjem… »
Vesti dana »
Novi požar kod Magliča, vanredna situacija u Kladovu i borba sa vatrom u Peščari
Naslovi.ai pre 0 minutajoš 59 povezanih
Jak toplotni talas stiže na jug Srbije: Temperature lokalno i do 42 stepena, raste opasnost od požara
Glas juga pre 10 satijoš 19 povezanih
Nadzornik na kopu Drmno u Kostolcu, preminuo od posledica strujnog udara
Beta pre 10 satijoš 19 povezanih
Studenti u Nišu tvrde da je policija nasilno privela njihovu koleginicu, zadobila povrede, uskraćena joj medicinska pomoć i advokat
Jugmedia pre 7 satijoš 9 povezanih
Tabaković: Državna pomoć penzionerima i punoletnim građanima neće uticati na inflaciju
RTV pre 4 satijoš 29 povezanih



