Povezane vesti

Partizan u Nikšiću promovisao Zlatana Šehovića: Vera u sebe jača od treme!

Partizan u Nikšiću promovisao Zlatana Šehovića: Vera u sebe jača od treme!

Večernje novosti 13.07.2018
Još nisam svestan svega, mislim da ću ubrzo shvatiti da sam debitovao za voljeni klub – rekao je mladi levi bek kluba iz Humske. PRIPREMNI mečevi su najavili, prva evropska utakmica je potvrdila, a nastavak sezone bi trebalo da donese overu onoga… »
Lalatović: Nišlije će uživati u vrhunskom fudbalu

Lalatović: Nišlije će uživati u vrhunskom fudbalu

N1 Info 13.07.2018
Trener Radničkog iz Niša Nenad Lalatović rekao je za Sportski žurnal da je lepo biti na klupi tog kluba koji se posle 35 godina vratio u Evropu, kao i da će se potruditi da Nišlije uživaju u vrhunskom fudbalu jer su odnosom prema klubu to… »
Grobari, pažnja! Zlatan Šehović ima reč

Grobari, pažnja! Zlatan Šehović ima reč

Mozzart sport 13.07.2018
„Od kada sam počeo da treniram fudbal sanjao sam ovaj dan“, rekao je mladi levi bek. Najveći dobitak Partizana, posle prve zvanične utakmice, nije rutinska pobeda nad Rudarom u Nikšiću i overen plasman u drugu rundu kvalifikacija za Ligu Evrope… »
Lalatović: Živim za klub koji vodim

Lalatović: Živim za klub koji vodim

Dnevnik 13.07.2018
NIŠ: Trener fudbalera Radničkog iz Niša Nenad Lalatović, dan posle sjajnog debija i pobede protiv malteške Gzire 4:0, zahvalio se navijačima na podršci. "Iskreno, iznenadio sam se ovacijama sa "istoka" Ja sam takav kakav jesam, živim za klub koji… »
Nenad Lalatović dan kasnije: Objasnio kome je slao poljupce i zašto je pimplovao loptu (video)

Nenad Lalatović dan kasnije: Objasnio kome je slao poljupce i zašto je pimplovao loptu (video)

Hot sport 13.07.2018
Trener fudbalera Radničkog iz Niša Nenad Lalatović rekao je danas da je lepo biti na klupi tog kluba koji se posle 35 godina vratio u Evropu i istakao da živi za klub koji vodi, za navijače, za igrače, da pobedi. – Lep je osećaj biti na klupi… »
Partizanov Zlatan ima poruku za navijače posle brojnih pohvala koje je dobio!

Partizanov Zlatan ima poruku za navijače posle brojnih pohvala koje je dobio!

Sportske.net 13.07.2018
Fudbaler Partizana Zlatan Šehović rekao je danas da je presrećen što je debitovao za crno-bele i to na evropskoj utakmici i dodao da je uživao u svakom minutu na terenu. Izdanak Partizanove škole, levi bek crno-belih Zlatan Šehović našao se medju… »
Lalatović o žongliranju: Pokazao sam tehniku, i dalje sam u treningu, trčim deset kilometara na dan

Lalatović o žongliranju: Pokazao sam tehniku, i dalje sam u treningu, trčim deset kilometara na dan

Mozzart sport 13.07.2018
„Izvinjavam se Maltežanima“, rekao trener Radničkog. Snimak na kojem trener Radničkog Nenad Lalatović žonglira loptu tokom duela sa Gzirom postao je svetski hit. Dobio je temperamentni stručnjak ovacije Čaira, ali i crveni karton. Dan posle… »
Lalat prepun utisaka, znate li kome je slao poljupce posle golova?

Lalat prepun utisaka, znate li kome je slao poljupce posle golova?

Sportske.net 13.07.2018
Trener fudbalera Radničkog iz Niša Nenad Lalatović rekao je danas da je lepo biti na klupi tog kluba koji se posle 35 godina vratio u Evropu i istakao da živi za klub koji vodi, za navijače, za igrače, da pobedi. Fudbaleri Radničkog pobedili su… »
Đukić: Čini mi se da je Suma neki drugi - Suma! Naravno, mnogo bolji

Đukić: Čini mi se da je Suma neki drugi - Suma! Naravno, mnogo bolji

Sportski žurnal 13.07.2018
Trener Partizana Miroslav Đukić primao je čestitke za trijumf nad Rudarom (3:0). - Ostvarili smo ono po šta smo i došli, danas nikoga nije lako dobiti u međunarodnom takmičenju. Reklo bi se na osnovu konačnog ishoda da je bilo lako, ali nije bilo… »
Pankov upozorava, Radnički još nije završio posao, evo šta će biti najveći problem u revanšu!

Pankov upozorava, Radnički još nije završio posao, evo šta će biti najveći problem u revanšu!

Sportske.net 13.07.2018
Iako je rezultat sa ''Čaira'' sjajan, opuštanja ne sme da bude u revanšu. Fudbaler Radničkog iz Niša Radovan Pankov rekao je da je njegova ekipa u večerašnjem meču protiv Gzire mogla da slavi i ubedljivije. "Rezultat 4:0 je možda i premali… »
Šehović: Pripremao sam se za ovo...

Šehović: Pripremao sam se za ovo...

Mondo 13.07.2018
Izvanredan debi novog Partizanovog bisera - levog beka Zlatana Šehovića. Foto: MONDO/Ana Božović Kada imate 17 godina, a debitujete za klub koji volite i pritom na debiju slavite pobedu, onda to morate da pamtite do kraja života. Zlatan Šehović… »
Lalatović kao Piksi: Izvinite, ponela me atmosfera

Lalatović kao Piksi: Izvinite, ponela me atmosfera

Mondo 13.07.2018
Trener Radničkog iz Niša kaže da je njegova ekipa na premijeri u Evropi ove sezone odigrala odlično, a da je on isključenje zaradio jer je hteo da pokaže da nije zaboravio da igra fudbal. Foto: MN Press Radnički iz Niša započeo je takmičenje u… »
Lalatović zadovoljan igrom, izvinjava se Maltežanima

Lalatović zadovoljan igrom, izvinjava se Maltežanima

Sportske.net 13.07.2018
Trener fudbalera Radničkog iz Niša Nenad Lalatović rekao je da je zadovoljan rezultatom i igrom u drugom poluvremenu, kao i da se izvinjava malteškoj ekipi što je u završnici meča pimplovanjem lopte oduzeo malo vremena. Radnički je večeras… »

Vesti dana »