Povezane vesti

"Orić mora biti kažnjen - Zašto međunarodna zajednica ćuti?"

"Orić mora biti kažnjen - Zašto međunarodna zajednica ćuti?"

Vesti online 13.07.2018
"Izjava neosuđenog ratnog zločinca, ratnog komandanta takozvane Armije BiH Nasera Orića, da će se "sledeći rat desiti malo brže nego što smo ga mi dočekali" nije neočekivana, ali je zabrinjavajuće to što međunarodna zajednica ćuti", izjavio… »
Završetak školovanja 61. klase Generalštabnog usavršavanja

Završetak školovanja 61. klase Generalštabnog usavršavanja

RTV 13.07.2018
BEOGRAD - U Domu Narodne skupštine obeležen je završetak školovanja 61-ve klase Generalštabnog usavršavanja i 7. klase Visokih studija bezbednosti i odbrane, najvišeg nivoa vojnog usavršavanja. Najboljim polaznicima su dodeljene tradicionalne… »
Vulin: Pred nama su teška vremena, ne plaše, ali brinu

Vulin: Pred nama su teška vremena, ne plaše, ali brinu

Večernje novosti 13.07.2018
Svečanost povodom završetka školovanja 61. klase Generaštabnog usavršavanja Škole nacionalne odbrane i 7. klase Visokih studija bezbednosti i odbrane održana je danas u Skupštini Srbije. Svečanost povodom završetka školovanja 61. klase… »
Za čast i Srbiju: Dodeljene oficirske sablje novoj generaciji generalštabnih oficira Vojske Srbije (foto)

Za čast i Srbiju: Dodeljene oficirske sablje novoj generaciji generalštabnih oficira Vojske Srbije (foto)

Kurir 13.07.2018
BEOGRAD - Dodelom oficirskih sablji i znački danas je u Beogradu obeležen završetak školovanja polaznika 61. klase Generalštabnog usavršavanja Škole nacionalne odbrane Vojske Srbije (VS) i sedme klase Visokih studija bezbednosti i odbrane. Na… »
Zabrinutost zbog Orićeviih ratnohuškačkih izjava

Zabrinutost zbog Orićeviih ratnohuškačkih izjava

RTV 13.07.2018
BEOGRAD - "Vеoma sam zabrinut zbog Orićеvе izjavе, to jе nеšto što sе očеkujе od nеosuđеnog ratnog zločinca", izjavio jе ministar odbranе Alеksandar Vulin odgovarajući na pitanjе kako komеntarišе poslеdnju izjavu ratnog… »
Naser Orić preti: "Sledeći rat desiće se malo brže, ćeraćemo se mi još"

Naser Orić preti: "Sledeći rat desiće se malo brže, ćeraćemo se mi još"

Blic 13.07.2018
Meni kada su pričali, mislio sam da rata više nikad neće biti, ali sledeći rat će se desiti malo brže nego što smo ga mi dočekali. To vam ja kažem. Što kaže Matija Bećković, njihov, srpski akademik, "ćeraćemo se još". Svega će biti osim… »
Naser Orić ponovo pretio ratom: Ćeraćemo se još; Publika gromoglasno aplaudirala

Naser Orić ponovo pretio ratom: Ćeraćemo se još; Publika gromoglasno aplaudirala

Večernje novosti 12.07.2018
Ratni komandant takozvane Armije BiH u Srebrenici, Naser Orić, danas je ponovo pomenuo ratne sukobe, poručivši da će se "sledeći rat desiti malo brže nego što smo ga mi dočekali" Ratni komandant takozvane Armije BiH u Srebrenici, Naser Orić… »

Vesti dana »