Povezane vesti

Slavičin suprug miroslav ubio se zbog duga za struju, a ovo je njena potresna ispovest: Hranu nam daju na veresiju, ne znamo…

Slavičin suprug miroslav ubio se zbog duga za struju, a ovo je njena potresna ispovest: Hranu nam daju na veresiju, ne znamo…

Kurir 14.07.2018
"Molim vas, pustite me još ovaj put, progledajte mi kroz prste, sada će stići šljive, pa idem da berem, izmiriću dugovanje, nemojte da mi isključujete struju, molim vas". Ovo su poslednje reči pokojnog vanbračnoga supruga Miroslava koje je preneo… »
Beda ubija očajnike

Beda ubija očajnike

Vesti online 14.07.2018
Beda u Srbiji gotovo svakodnevno odnosi živote. Osiromašeni i nemoćni ljudi podižu ruku na sebe, jer samoubistvo vide vide kao jedini izlaz iz lavirinta besparice, neplaćenih računa, nemogućnosti da porodici obezbede noramalan život... - Ne mogu… »
Potresna ispovest udovica raseljenog sa KiM koji se otrovao zbog duga: Miroslav ode u mrak, šta ću sada sa decom

Potresna ispovest udovica raseljenog sa KiM koji se otrovao zbog duga: Miroslav ode u mrak, šta ću sada sa decom

Večernje novosti 13.07.2018
Stojanović posle samoubistva iza sebe ostavio Slavicu Spasojević sa četvoro mališana. Nesrećna žena ne zna kako će da othrani i iškoluje tri sina i ćerku: Kad bi mi neko omogućio da radim, samo da preživimo. DAN nakon što je sahranila supruga… »

Vesti dana »