Povezane vesti

Tomić: "Želim da napravimo nešto moćno"

Tomić: "Želim da napravimo nešto moćno"

Sportske.net 14.07.2018
Novi trener košarkaša Crvene zvezde mt:s Milan Tomić rekao je danas da je rado prihvatio ponudu kluba da preuzme ekipu, s kojom želi da stvori "nešto moćno". Milan Tomić je sa crveno-belima potpisao trogodišnji ugovor. "Veoma mi je drago što sam… »
Milan Tomić predstavljen na Malom Kalemegdanu: Da napravimo nešto moćno

Milan Tomić predstavljen na Malom Kalemegdanu: Da napravimo nešto moćno

Večernje novosti 14.07.2018
Da se plašim ostao bih kod kuće i ne bih dolazio - poručio je novi trener Crvene zvezde, kome će ovo biti početak samostalne trenerske karijere. U AMBIJENTU koji svedoči o bliskosti beogradskih i atinskih crveno-belih, legenda Olimpijakosa Milan… »
Nebojša Čović: Samo su trojica otišla, sa Delijama nemamo problem!

Nebojša Čović: Samo su trojica otišla, sa Delijama nemamo problem!

Hot sport 14.07.2018
Prvi čovek KK Crvena zvezda istakao je da nigde u kamenu nije uklesano da klub mora 15 godina zaredom da bude šampion. Na Malom Kalemegdanu za novog trenera promovisan je Milan Tomić, a novinarima se obratio i prvi čovek kluba Nebojša Čović. –… »
Tomić: Ne plašim se rada u Zvezdi!

Tomić: Ne plašim se rada u Zvezdi!

Vesti online 14.07.2018
Srpski šampion ima ambiciju da se već narednog leta vrati u Evroligu i na tron Jadranske lige, a Milan Tomić je označen kao pravi čovek da se te želje pretvore u realnost. To je ono što je i dojučerašnji pomoćni trener Olimpijakosa objasnio… »
Tomićevo prvo obraćanje: Ostao bih kod kuće da se plašim rada u Zvezdi

Tomićevo prvo obraćanje: Ostao bih kod kuće da se plašim rada u Zvezdi

Mozzart sport 14.07.2018
„Sebi sam u svojoj glavi rekao da sam spreman da uzmem Olimpijakos. To sam rešio i to mi je bio cilj. Zvezda je veliki klub i veliki izazov za mene. Bilo mi je mnogo lako da potpišem za Zvezdu“. Kratko, sažeto, jednostavno. Tako je izgledalo prvo… »

Vesti dana »