Povezane vesti
Ministar Šarović: Zbog trgovinskog rata EU i SAD, u BiH ugroženo 10.000 radnih mesta
Kurir 14.07.2018
Ministar spoljne trgovine i ekonomskih poslova BiH, Mirko Šarović, održao je hitne konsultacije sa nadležnim sektorima u ministarstvu i institucijama povodom najavljene odluke Evropske unije o uvođenju zaštitnih mera za tržište čelika i aluminijuma, kao… »
Šarović: Hitno reagovati na najavljene mjere EU i zaštititi domaću proizvodnju
Al Jazeera 14.07.2018
Ministarstvo vanjske trgovine BiH razmatra moguće posljedice odluke EU-a da uvede zaštitne mjere za tržište čelika i aluminija, kao odgovor na poteze SAD-a. Ministar spoljne trgovine i ekonomskih odnosa Bosne i Hercegovine Mirko Šarović održao je hitne… »
Vesti dana »
"Povlačimo se" Zet Donalda Trampa odustao od kupovine i rekonstrukcije zgrade "Generalštaba"
Blic pre 3 satajoš 3 povezane
Putinov čovek tvrdi da je Rusija spremna za mir: Ipak, samo pod ovim skandaloznim uslovima: "Ustupke ne pravimo!"
Blic pre 1 satjoš 1 povezana
Na meti brutalnih kritika! Maju Berović razapeli na mrežama zbog mrtve lisice, njen saradnik progovorio i otkrio pravu istinu!
Alo pre 13 minutajoš 1 povezana




