Povezane vesti
Dodik o Oriću: Njegove frustracije, ali RS može da se brani
N1 Info 15.07.2018
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da su pretnje ratom nekadašnjeg komandanta Armije BiH u Srebrenici Nasera Orića uznemiravajuće za srpski narod, ali da Srpska neprikosnoveno može da se brani. Dodik kaže da je predsednika Srbije… »
Dodik: Orićeve pretnje su uznemiravajuće za naš narod, ali Srpska je spremna da se brani svim raspoloživim sredstvima!
Kurir 15.07.2018
Pretnje Nasera Orića samo ojačavaju naše samopouzdanje i uverenje da Republika Srpska mora da se brani svim raspoloživim sredstvima", rekao je predsednik Republike Srpske Milorad Dodik. "Orić je definitivno zločinac za kojeg se vezuje mnogo zločina, i… »
"Orićeve pretnje ojačavaju uverenje da RS mora da se brani"
Vesti online 15.07.2018
"Pretnje Nasera Orića samo ojačavaju naše samopouzdanje i uverenje da Republika Srpska mora da se brani svim raspoloživim sredstvima i mi to činimo svakog dana jačajući njenu komponentu i snagu", kazao je danas predsednik Republike Srpske Milorad Dodik… »
Dodik: Oriću, RS može da se brani od ološa!
Mondo 15.07.2018
Pretnje Nasera Orića samo ojačavaju naše samopouzdanje i uverenje da Republika Srpska mora da se brani svim raspoloživim sredstvima i mi to činimo svakog dana jačajući njenu komponentu i snagu, kaže predsednik RS. "Orić je definitivno zločinac za kojeg… »
Vesti dana »
Zejna otkrila paprenu cifru koju je platila za nastup na RTS: Odmah je spomenula ko joj je pomogao: “10.000 €”
Telegraf pre 3 satajoš 12 povezanih
Vremenska prognoza za sredu, 25. februar: Danas oblačno, ponegde slabe padavine
Beta pre 4 satijoš 3 povezane
Grad Zagreb pokreće ustavnu tužbu protiv Vlade Hrvatske zbog dočeka rukometaša
RTS pre 4 satijoš 2 povezane
(Foto) Đurić se sastao sa Rubiom: "Radimo na tome da 2026. bude sjajna godina za odnose Srbije i SAD"
Blic pre 7 satijoš 1 povezana
Iranski ministar: Dogovor sa SAD na dohvat ruke ako se da prioritet diplomatiji
Danas pre 5 satijoš 1 povezana




