Povezane vesti
Veslanje: Vasić i Beđil šesti u Lucernu
Hot sport 15.07.2018
Srpski dvojac Miloš Vasić, Nenad Beđik s vremenom 6:42.83 zauzeo šesto mesto u finalu Svetskog kupa koji je u nedelju, 15. jula 2018, završen u Lucernu. Miloš Vasić i Nenad Beđik zauzeli su šesto mesto na poslednjem ovogodišnjem Svetskom kupu koji je u… »
Miloš Vasić i Nenad Beđik šesti na Svetskom kupu u veslanju
Danas 15.07.2018
Srpski dvojac, Miloš Vasić i Nenad Beđik, zauzeo je šesto mesto u finalu Svetskog kupa koji danas, 15. jula, završen u Lucernu. Srpski dvojac je u finalu postigao rezultat 6:42.83. Zlatna medalja otišla je u ruke Novozelanđana Mareja i Brejka (6:32.93)… »
Srpski dvojac u finalu
Danas 14.07.2018
Srpski dvojac Miloš Vasić, Nenad Beđik trijumfalno stigao do finala Svetskog kupa u Lucernu pošto je s vremenom 6:33.87 ubedljivo pobedio u svojoj trci polufinala, saopštio je Veslaćki savez Srbije. Drugo mesto u ovoj trci za finale osvojili su Španci… »
Vesti dana »
Kiribati prvi zakoračili u 2026, vatrometi u Sidneju, Tokiju i Pekingu
RTV pre 1 satjoš 37 povezanih
Važno upozorenje Batuta pred praznike: Preterivanje u hrani ima svoju cenu
B92 pre 4 satijoš 24 povezane
Radno vreme i dežurstva tokom novogodišnjih i božićnih praznika u Srbiji 2026
Naslovi.ai pre 36 minutajoš 22 povezane




