Povezane vesti

May: Trump mi je savjetovao da tužim EU

May: Trump mi je savjetovao da tužim EU

Al Jazeera 15.07.2018
Britanska premijerka je na prijedlog američkog predsjednika rekla da će ipak nastaviti s pregovorima o Brexitu. Britanska premijerka Theresa May izjavila je da joj je američki predsednik Donald Trump savetovao da tuži Evropsku uniju u okviru svoje… »
Trampov savet koji Tereza Mej nije poslušala: "Tužite EU"

Trampov savet koji Tereza Mej nije poslušala: "Tužite EU"

Glas Amerike 15.07.2018
Američki predsednik Donald Tramp savetovao je britansku premijerku Terezu Mej da tuži Evropsku uniju umesto da pregovara sa blokom, u okviru njene strategije za Bregzit. "Rekao mi je da treba da tužim EU", izjavila je Mej za BBC. "Tužite EU. Ne… »
Tereza Mej: Tramp mi je savetovao da tužim EU

Tereza Mej: Tramp mi je savetovao da tužim EU

RTS 15.07.2018
Britanska premijerka Tereza Mej izjavila je da joj je američki predsednik Donald Tramp savetovao da tuži Evropsku uniju u okviru svoje strategije za Bregzit. "Rekao mi je da bi trebalo da tužim EU, a ne da pregovaram", izjavila je Tereza Mej za… »
Tereza Mej: Tramp mi je rekao da treba da tužim Evropsku uniju

Tereza Mej: Tramp mi je rekao da treba da tužim Evropsku uniju

Nova ekonomija 15.07.2018
Američki predsednik Donald Tramp rekao je Terezi Mej da treba da tuži Evropsku uniju umesto da pregovara oko Bregzita, rekla je britanska premijerka u razgovoru za BBC. Tramp je na zajedničkoj konferenciji za novinare s Terezom Mej u petak, posle… »
Tereza Mej: Tramp mi je rekao da tužim EU oko Bregzita

Tereza Mej: Tramp mi je rekao da tužim EU oko Bregzita

Politika 15.07.2018
LONDON- Američki predsednik Donald Tramp rekao je Terezi Mej da treba da tuži Evropsku uniju umesto da pregovara oko Bregzita, rekla je britanska premijerka danas u razgovoru za Bi-Bi-Si.Tramp je na zajedničkoj konferenciji za novinare s Terezom Mej u… »
Mej: Tramp mi je rekao da tužim EU oko Bregzita

Mej: Tramp mi je rekao da tužim EU oko Bregzita

N1 Info 15.07.2018
Američki predsednik Donald Tramp rekao je Terezi Mej da treba da tuži Evropsku uniju umesto da pregovara oko Bregzita, rekla je britanska premijerka u razgovoru za BBC. Tramp je na zajedničkoj konferenciji za novinare s Terezom Mej u petak, posle… »
Mej: Tramp mi je rekao da tužim EU

Mej: Tramp mi je rekao da tužim EU

Vesti online 15.07.2018
Donald Tramp je rekao britanskoj premijerki Terezi Mej da bi trebalo da "tuži" EU, a ne da pregovara, rekla je ona za BBC. Američki predsednik je u petak na zajedničkoj konferenciji za novinare rekao da joj je dao jedan predlog, ali da mu je ona rekla… »

Vesti dana »