Povezane vesti

Poslušajte! Anastasija s nestrpljenjem čeka sud publike! Cecina ćerka u zagrljaju zgodnog brazilskog manekena: Mamu sam…

Poslušajte! Anastasija s nestrpljenjem čeka sud publike! Cecina ćerka u zagrljaju zgodnog brazilskog manekena: Mamu sam…

Kurir 15.07.2018
Objavivši svoju prvu pesmu pod nazivom "Savršeni par", ćerka pevačice Svetlane Cece Ražnatović, Anastasija, postala je nova mlada nada muzičke scene! U zagrljaju brazilskog manekena Pedra Soltza, snimila je mnoštvo kadrova širom srpske prestonice… »
Ovo je prva pesma Anastasije Ražnatović! Ni maneken iz spota ne krije oduševljenje: Brazilski lepotan očaran Cecinom…

Ovo je prva pesma Anastasije Ražnatović! Ni maneken iz spota ne krije oduševljenje: Brazilski lepotan očaran Cecinom…

Kurir 15.07.2018
Anastasija Ražnatović predstavila je svoju prvu pesmu pod nazivom "Savršen par" i brzo pobrala sve simpatije publike. Brazilski manekena Pedro Soltz, s kojim je Cecina ćerka snimila mnoštvo kadrova širom srpske prestonice oduševljen je spotom! "Ja… »
Anastasijina prva pesma postaje letnji hit: Imala je tremu, ali je spremna da pokida! (video)

Anastasijina prva pesma postaje letnji hit: Imala je tremu, ali je spremna da pokida! (video)

Kurir 15.07.2018
Anastasija Ražnatović ne krije oduševljenje! Njena prva pesma već je pobrala sve simpatije publike, te preti da postane letnji hit. Na samom početku, kako je izjavila, imala je veliku tremu, i jedino što jo je bilo važno bilo je da joj pesma već… »
Cecina ćerka u zagrljaju seksi manekena: Poslušajte prvu pesmu Anastasije Ražnatović! (video)

Cecina ćerka u zagrljaju seksi manekena: Poslušajte prvu pesmu Anastasije Ražnatović! (video)

Večernje novosti 15.07.2018
Anastasija Ražnatović, ćerka folk zvezde Cece Ražnatović, objavila je svoju prvu pesmu kojoj je dala naziv “Savršen par”. Anastasija Ražnatović, ćerka folk zvezde Cece Ražnatović, objavila je svoju prvu pesmu kojoj je dala naziv “Savršen… »

Vesti dana »